Domov Novinky 3 tipy na pekné, milé a lacné darčeky

3 tipy na pekné, milé a lacné darčeky

Zdielať

Hľadáte tip na relatívne jednoduchý a milý darček, ktorý poteší a prekvapí zároveň? Ste na správnom mieste! Máme totiž pre vás zopár nápadov, ktoré by mohli vyriešiť vašu situáciu. A stačiť vám bude skutočne málo. Len dobrá myšlienka, fotografia, prípadne pár trefných slovíčok.

Tričko, ktoré nie je tuctové

Ono sa to celkom nezdá, ale aj obyčajný kus látky sa dá netradične oživiť. Napríklad také tričká. V obchode ich nájdete celú hŕbu, no všetky sú takmer identické. Nepôsobia aj na vás priveľmi sterilne? Ak im však dýchnete dušu a výraz, všetko sa zmení! Stávka na potlač tričiek nie je vôbec krokom späť. Najmä nie vtedy, ak obrázkom či nápisom na tričku dokonale vystihnete vlastnosti a charakter obdarovaného.

Sladké sny

Výročie zoznámenia sa či sviatok sv. Valentína si žiada naozaj niečo špeciálne. Kytica kvetov a romantická večera patrí medzi klasiku, ktorá akiste nesklame. Tento rok ju však môžete doplniť a vylepšiť vankúšikom s potlačou. Využite potlač vankúšov a darujte svojej láske originálny vankúšik, vďaka ktorému vás bude mať stále pri sebe. Na vankúš sa dá okrem fotografie vytlačiť aj text alebo pamätný dátum a z anonymného kúska sa tak razom stane vecička s veľmi osobnou hodnotou.

Spojenie klasiky a modernej techniky

S dnešnou výbavou v podobe moderného telefónu vo vrecku už pomerne kvalitnú fotografiu spraví takmer každý. Stačí vystihnúť ideálny moment či mať pred objektívom správneho človeka a…cvak! Máte aj vy na svojej pamäťovej karte fotky, ktoré by si zaslúžili pozornosť? Venujte im priestor na plátne. Veď spraviť fotoobraz už dnes nie je žiadny problém. Darujte ho svojim blízkym či priateľom a prispejte tak k vytvoreniu naozajstnej domácej podoby. Vymeňte no-name miesta a tváre za obrazy ľudí a momentov, ktoré si chcete pripomínať donekonečna.