Domov Novinky Tesco mobile predstavil novú predplatenú kartu – Trio

Tesco mobile predstavil novú predplatenú kartu – Trio

Zdielať

Značkový operátor Tesco mobile predstavuje novú predplatenú SIM kartu Trio s trojnásobným kreditom.

Virtuálneho operátora prevádzkuje spoločnosť O2 spolu s Tescom, využíva sieť O2 SK. Doterajšiu predplatenú kartu Bodka operátor nahrádza novou predplatenou kartou. Ako hlavný benefit tu poskytovateľ uvádza, že zákazník získa automaticky trojnásobný kredit pri každom dobití. Nová karta bude v predaji už od 6. apríla 2022 vo všetkých predajniach Tesco a na webe Tesco mobile. Pre zákazníka to znamená, že každé dobitie kreditu v akejkoľvek sume bude strojnásobené vrátane dobitia poukážkou z vernostného programu Tesco Clubcard. Kredit získaný zadarmo navyše, tzv. extra kredit, má platnosť 30 dní a zákazník ho môže využiť hneď po vyčerpaní zaplateného kreditu na hovory a SMS do všetkých sietí na Slovensku a denné dáta. Platnosť tohto (extra) kreditu je však iba 30 dní, a treba dodať, že ako prvý sa zo SIM karty čerpá klasický (nebonusový) kredit a až následne dôjde k čerpaniu extra kreditu. Ak ale zákazník tento extra kredit nespotrebuje, prepadne.

Poskytovateľ pri predstavení uvádza, že vďaka trojnásobnému kreditu pri každom dobití si zákazník môže znížiť cenníkové ceny na tretinu a efektívne tak volať a SMS-kovať za 3 centy. Cena, ktorá bude odpočítavaná z kreditu je ale 9 centov (vďaka trojnásobnému navýšeniu kreditu operátor uvádza marketingovú cenu 3 centy, keďže toto je reálna cena, ktorú zákazník zaplatí a zvyšných 6 centov zo spotrebovanej sume je v podstate extra kredit, pozn. red.) Dátovať možno s denným balíčkom v objeme 300MB za 30 centov, obnoviť si ho možno aj viackrát. „Nový benefit funguje jednoducho. Zákazník si dobije kredit napríklad v hodnote 5€ a automaticky získa kredit v hodnote 15€. Keď minie svoj zaplatený kredit, nemusí si v daný mesiac viac dobíjať, automaticky siaha na kredit navyše, ktorý má platnosť až 30 dní a možno ho využiť nielen na volania a SMS, ale aj denné dáta,“ hovorí Barbora Zajacová, marketingová manažérka Tesco mobile na Slovensku.

Na karte Trio zostávajú v ponuke všetky mesačné dátové balíčky vrátane Dátového bonusu, s ktorým zákazník získa pri dobití kreditu rovnaký objem balíčka navyše zadarmo. Napríklad s balíčkom 500MB za 3€ získa po dobití kreditu 1GB, s balíčkom 1,5GB potom 3GB za 6€ alebo s balíčkom 5GB získa 10GB za 9€. Nová karta Trio s úvodným kreditom 3€ za cenu 3€ bude dostupná od 6. 4. 2022 vo všetkých predajniach Tesco alebo na webe Tesco mobile. Okrem základnej predplatenej karty bude v predaji aj dátová karta 10GB za cenu 9€. Dátová karta obsahuje rovnako program Trio a predaktivovaný dátový balíček v hodnote 9€. Základný objem 5GB si môže zákazník navýšiť na 10GB dobitím kreditu, ktorý sa mu zároveň aj strojnásobí. Upozorňujeme, že aktivácia dátového balíka z extra kreditu nie je možná. Existujúci zákazníci si môžu svoje pôvodné programy ponechať alebo využiť možnosť zmeny programu na nový program Trio, a to zadarmo zavolaním na zákaznícku linku alebo návštevou hypermarketu Tesco.

2 komentárov