Domov Novinky Zajtra štartujú predobjednávky na Samsung Galaxy Note 7

Zajtra štartujú predobjednávky na Samsung Galaxy Note 7

Zdielať

Záujemcovia o nový Samsung Galaxy Note 7 majú možnosť využiť výhodnú predobjednávku a poistiť si, že budú mať novinku ako prví. Ako bonus pre nich Samsung pripravil darček – okuliare pre virtuálnu realitu Gear VR.

Samsung Galaxy Note 7 01

Predobjednávky na prvé kusy prémiového modelu štartujú už zajtra. Pri objednávke smartfónu u vybraných partnerov dostanú zákazníci okuliare pre virtuálnu realitu Samsung Gear VR ako darček. Vzhľadom k očakávanému veľkému dopytu by záujemcovia nemali váhať, ponuka platí od 16. augusta do vyčerpania zásob, najneskôr do 30. augusta. Note 7 bude k dispozícii v modrom, striebornom a čiernom variante za odporúčanú maloobchodnú cenu 849 eur vrátane DPH.

Samsung Galaxy Note 7 03

Note 7 má obojstranne zakrivený 5,7“ Quad HD Super AMOLED displej s vynikajúcimi zobrazovacími schopnosťami a ochranným sklom Corning Gorilla Glass 5. Energiu pre výkonný osemjadrový procesor a 4 GB operačnú pamäť dodáva veľká 3500 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania bezdrôtovo alebo cez kábel pomocou nového USB-C rozhrania. Fotoaparát s technológiou snímača dual-pixel, rýchlym autofokusom a objektívom so svetelnosťou f/1.7 zaistí ostré a kvalitné snímky aj za zhoršených svetelných podmienok.

Zdroj: Samsung