Domov Novinky Sygic predstavuje novú verziu aplikácie Fuelio

Sygic predstavuje novú verziu aplikácie Fuelio

Zdielať

K dispozícii je úplne nová verzia aplikácie Fuelio pre Android, pomocou ktorej možno sledovať náklady na palivo a prejdenú vzdialenosť. V novej verzii môžu vodiči sledovať náklady na svoje vozidlo, zdieľať informácie o čerpacích staniciach a zobrazovať ceny palív v okolí.

Sygic Fuelio 01

„Som si istý, že používatelia ocenia crowdsourcingové funkcie. Vďaka našej aplikácii môžu informovať ostatných vodičoch o vybavení a službách jednotlivých čerpacích staníc na celom svete. Len v prvom týždni testovania zadali používatelia v aplikácii Fuelio informácie o cenách palív pre viac než 90000 čerpacích staníc,“ hovorí Adrian Kajda, produktový manažér aplikácie Fuelio. Aplikácia Fuelio je dostupná zadarmo pre všetkých používateľov systému Android.

Sygic Fuelio 02

Aplikácia obsahuje prémiové funkcie, medzi ktoré patria: informácie o cenách palív, databáza čerpacích staníc z celého sveta, hodnotenia čerpacích staníc, informácie od používateľov o vybavení a službách čerpacích staníc, podrobné štatistiky o nákladoch s možnosťou kategorizácie, pripomienky, alebo tiež aj zálohovanie do cloudu (Dropbox, Google Drive).

Zdroj: Sygic