Domov Novinky So sprievodcom už aj na MLD SIAF 2016

So sprievodcom už aj na MLD SIAF 2016

Zdielať

Slovenská letecká agentúra pre návštevníkov najprestížnejšej leteckej udalosti roka pripravila okrem leteckých ukážok aj interaktívneho sprievodcu vo forme mobilnej aplikácie. Mobilná aplikácia SIAF vzniká v spolupráci s oficiálnym partnerom podujatia, spoločnosťou GAMO.

SIAF

Návštevníkom a priaznivcom letectva sprostredkuje informácie o programe, lietadlách, ako aj o sprievodných aktivitách, priamo v smartfóne či na tablete. Využitím Bluethooth mobilná aplikácia dokáže upozorniť na vybrané objekty a niekoľko statických ukážok lietadiel, v blízkosti ktorých sa nachádzate. Ponúka možnosť zobraziť si rozšírený popis o danom objekte, a to aj bez potreby pripojenia na internet.

Súčasťou mobilnej aplikácie je aj navigačná mapa pre jednoduchšiu orientáciu v areáli Leteckej základne Sliač. Okrem slovenských návštevníkov novú aplikáciu určite ocenia aj zahraniční hostia, pre ktorých je k dispozícii verzia v anglickom jazyku. Aplikácia SIAF je zdarma k dispozícii pre mobilné telefóny so systémami Android a Apple iOS. Odporúčame stiahnuť alebo aktualizovať si ju ešte pred príchodom na letecké dni. Získate tak „osobného sprievodcu do vrecka“ počas MLD SIAF 2016.

Zdroj: SIAF