Domov Novinky Sony predstavuje nové jarné modely Sound Bary

Sony predstavuje nové jarné modely Sound Bary

Zdielať

Či už ste filmový fanúšik alebo hudobný zberateľ, domáca zábava od Sony oživí obývačku dvoma novými jarnými modelmi: elegantným Sound Barom a TV Base reproduktorom v tvare podstavca pod televízor.

Sony-HT-XT100-01

Sound Bar je elegantný a tenký, ponúka 2.1 kanálový zvuk, šetrí priestor a disponuje výkonom až 330 Wattov. Ideálne tak dopĺňa televízory, ktorých veľkosť uhlopriečky neraz presahuje 120 cm. Vďaka novému procesoru S-Force PRO Front Surround ponúka kvalitný zvuk kdekoľvek v miestnosti.

Sony-HT-CT780

Dvojpásmové reproduktory so samostatnými výškovými reproduktormi ponúkajú dostatok detailov, bezdrôtový subwoofer sa stará o mohutné basy. Sound Bar možno zároveň ovládať pomocou smartfónu alebo tabletu, má tri HDMI výstupy a podporuje širokú škálu HD audio kódekov.

HT-CT380/HT-CT381 Sound Bar je doplnok k televízorom s uhlopriečkou väčšou ako 120 cm. HT-CT380 sa dá namontovať na stenu alebo poličku. Tenký a štýlový SoundBar ponúka 300 Wattový, 2.1 kanálový zvuk a procesorom S-Force Pro Front Surround.

Sony-HT-CT380

Kompaktný bezdrôtový subwoofer, ktorý je súčasťou balenia možno umiestniť na akékoľvek miesto. Podobne ako CT780 je možné párovanie cez NFC a Bluetooth a diaľkové ovládanie pomocou smartfónu cez aplikáciu SongPal.

Sony-HT-XT100-02

HT-XT100 TV Base Speaker môže byť umiestnený priamo pod televízorom, má výkon 80 Wattov, 2.1 kanálový zvuk a integrovaný subwoofer. Podobne ako u všetkých Sony modelov je možné spárovať reproduktory so smartfónom dotykom cez NFC alebo Bluetooth a tiež umožňuje prehrávať hudbu z USB kľúča.

Zdroj: TS