Domov Novinky Tesoro Lobera Spectrum: Plne farebne podsvietená klávesnica

Tesoro Lobera Spectrum: Plne farebne podsvietená klávesnica

Zdielať

Tesoro oznamuje uvedenie mechanickej klávesnice Lobera s označením Spectrum. Nový model ponúka RGB podsvietenie každej klávesy zvlášť, 9 režimov LED efektov ale aj špeciálny audio mód, N-Key rollover a plne programovateľné klávesy. Pevná konštrukcia mechanické klávesnica čiernej farby má hmotnosť 1,5 kg.

Tesoro Lobera Spectrum 01

Stabilitu podporujú okrem hmotnosti tiež pogumované nožičky. Osadená je spínačmi Khail vo variantoch Blue, Black, Brown a Red, ktoré majú životnosť 60 milióna stlačení. Klávesnica umožňuje hráčovi individuálne nastavenie ľubovoľnej farby z 16,8 miliónového spektra k akejkoľvek klávese.

Tesoro Lobera Spectrum 02

Má 9 rôznych efektov LED podsvietenia, ako je napr. stmievanie, ohňostroj, dúhová vlna a ďalšie. To všetko v 5 úrovniach intenzity. K dispozícii je tiež Audio režim, reagujúci na zvuky a bassy vybraných skladieb, v ktorom jednotlivé klávesy blikajú do rytmu. Vstavaná pamäť 512 kb umožňuje prenášať nastavenia bez nutnosti ďalšieho nastavovania.

Tesoro Lobera Spectrum 03

Klávesnica obsahuje na zadnej strane dva USB 2.0 porty a dva 3,5 mm jack konektory pre pripojenie slúchadiel a mikrofónu. Pre potreby nabíjanie mobilných telefónov a tabletov slúži externý zdroj DC-in. Tesoro Lobera Spectrum je aktuálne dostupná na zahraničných trhoch za 149 dolárov, u nás bude k dispozícii v druhej polovici roka 2015.

Zdroj: TS