Domov Novinky Skladací Oppo Find N2 Flip oficiálne predstavený

Skladací Oppo Find N2 Flip oficiálne predstavený

Zdielať

Oppo uvádza Find N2 Flip na slovenský trh a predstavuje tak nový štandard pre vyklápacie telefóny.

Spoločnosť uviedla svoj prvý vyklápací smartfón pre používateľov po celom svete. Týmto vyklápacím zariadením po veľkom úspechu sérií Find N a Find N2 v Číne oficiálne rozširuje produktovú sériu skladacích telefónov na zahraničné trhy. Na Slovensku bude v predaji už od 20. februára. Oppo Find N2 Flip je väčší ako Galaxy Z Flip 4 vo viacerých ohľadoch. Jeho rozkladacia obrazovka je väčšia a má 6,8″, jeho krycia obrazovka je oveľa väčšia a má 3,23″ a je vybavený výkonnejšou 4300 mAh batériou. Taktiež sa rýchlejšie nabíja 44W káblovým nabíjaním, hoci bezdrôtové nabíjanie nie je k dispozícii.

Potom je tu otázka, že hlavný displej je aspoň na papieri lepší ako displej Galaxy Flip 4. Vyrovná sa mu rozlíšením a obnovovacou frekvenciou, ale je o niečo jasnejší a podľa Oppo má oveľa menej výrazné ryhy. Novo predstavený mobil má čipset MediaTek Dimensity 9000+ (vyrobený na 4 nm procese) s 8/12/16 GB RAM, 256/512 GB úložiskom a beží na ňom operačný systém Oppo ColorOS 13 nad OS Androidom 13.

Je vybavený 50 MPx hlavným fotoaparátom, 8 MPx ultraširokouhlým fotoaparátom s pevným zaostrením a 32 MPx selfie fotoaparátom s automatickým zaostrovaním vyrezaným do vnútorného displeja. Hmotnosť je 191 gramov, vyrobený je z lešteného hliníka a krycím sklom odolným proti odtlačkom prstov. Na slovenskom trhu bude k dispozícii v čiernej (od 20. februára) a fialovej farbe (od 27. februára) za cenu 1099 eur.