Domov Novinky Samsung Galaxy Note 7 s 6GB RAM a 128GB ROM v Číne

Samsung Galaxy Note 7 s 6GB RAM a 128GB ROM v Číne

Zdielať

Len pred niekoľkými dňami sa potvrdili dohady, či bude nový Samsung Galaxy Note 7 dostupný pre čínsky trh s veľkým, 128GB úložiskom a 6GB RAM. Tento čin pobúril mnohých zákazníkov, pretože pre svetový trh je pripravená verzia s 64GB úložiskom a 4GB RAM.

Samsung Galaxy Note 7 01

Samsung sa podľa slov prezidenta mobilnej divízie Koh Dong-jina pre tento krok rozhodol preto, aby mohol tvrdo konkurovať telefónom s obrovským úložným priestorom a veľkou operačnou pamäťou na čínskom trhu, ktoré sa tam množia ako huby po daždi. Premiéru na čínskom trhu má mať už 26. augusta.

Samsung Galaxy Note 7 02

Podľa všetkého spoločnosť Samsung momentálne robí prieskumy u jednotlivých operátorov aby odhadli, aká bude predpokladaná požiadavka po takejto verzii Note 7 aj vo zvyšku sveta. Otázne je, či bude požiadavka na západnom trhu o zariadenie s takouto kapacitou dostatočná na to, aby sa dostal na pulty predajní. Aká bude cena tohto zariadenia sme sa žiaľ nedozvedeli.

Samsung Galaxy Note 7 03

Základom však bude Qualcomm Snapdragon 820, pričom je vo verzii dual SIM – ide však o tzv. hybrid a teda, že má dva sloty na SIM kartu, z ktorého bude jeden hybridný a bude podporovať karty do 256 GB alebo druhý slot na SIM.

Zdroj: KoreaHerald