Domov Novinky Prémiový Huawei P8 prekvapuje fotoaparátom

Prémiový Huawei P8 prekvapuje fotoaparátom

Zdielať

Nová vlajková loď od Huawei, model P8, je prémiovým mobilným telefónom, ktorý sa radí medzi špičku na trhu. Vyniká spracovaním aj funkciami. Jednodielne 6,4 mm tenké telo a 5,2“ Full HD displej sú prednosťami, zaujme však predovšetkým revolučný fotoaparátom s rozlíšením 13 MPx.

Huawei P8 01

Huawei P8 predstavuje nový prístup ku fotoaparátu. Hlavný 13 MPx a predný 8 MPx fotoaparát využívajú kombináciu hardvéru, softvéru a firemných algoritmov a používateľom pomáhajú robiť nádherné fotografie aj v najhorších svetelných podmienkach. Jeden zo štyroch profesionálnych režimov pre snímanie za slabého osvetlenia, využíva manuálnu závierku fotoaparátu pre zachytenie širokých záberov svetla. V noci dokážete zachytiť otáčajúce sa ruská kolesá a na umeleckom snímke ukázať kruhové lúče svetla.

Huawei P8 02

Ďalšie technológia v odbore pre fotografovanie za slabého svetla je režim kontroly expozície a náhľadu. Telefón používateľom umožňuje si prezrieť, ako snímka bude vyzerať a tak uľahčuje tvorivé experimentovanie so svetelnými zdrojmi v tme. Huawei P8 má dve verzie, štandardnú a prémiovú. Na slovenskom trhu bol od júna zahájený predaj štandardnej verzie (16 GB, single SIM) za odporúčanú cenu 469 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu HUAWEI P8 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS