Domov Novinky LG uvádza nové modely 4K Ultra HD televízorov

LG uvádza nové modely 4K Ultra HD televízorov

Zdielať

LG uvádza na slovenský trh rad televízorov s technológiou 4K Ultra HD, ktorý predstavila začiatkom roka na veľtrhu CES 2015. Spoločnosť ale nezostáva len pri samotných televízoroch a rozširuje ponuku noviniek aj o rozhranie webOS 2.0.

LG 65UF950V

V priebehu apríla bude možné na Slovensku zakúpiť 5 nových radov UHD televízorov vo veľkosti od 40“ do 105“, ktoré ponúknu farebnú škálu i nadčasový dizajn. V priebehu roka sa bude portfólio UHD televízorov ďalej rozširovať.

LG UF86

LG IPS panely nových televízorov s rozlíšením 3840×2160 pixelov majú kvalitu a jemnosť obrazu, ponúkajú široké pozorovacie uhly. Technológia lokálneho podsvietenia True Black Control vylepšuje nastavenie kontrastu a hĺbky farieb tak, aby bola čierna sýto čiernou.

LG WebOS

4K Upscaler algoritmus dokáže vylepšiť obraz na úroveň Ultra HD kvality s prihliadnutím k zdroju signálu. Používatelia sa môžu taktiež tešiť na novú platformu pre ismart televízory webOS 2.0. Nová verzia systému prináša zníženie bootovacieho času, prepínanie medzi Smart TV Home Screen a YouTube. Tohtoročné modely UHD televízorov budú na slovenskom trhu dostupné od apríla 2015.

Zdroj: TS