Domov Novinky Galaxy S23 Ultra s rovnakým dizajnom ako S22 Ultra?

Galaxy S23 Ultra s rovnakým dizajnom ako S22 Ultra?

Zdielať

Samsung Galaxy S23 Ultra má mať rovnaký dizajn displeja a modulu fotoaparátu ako Galaxy S22 Ultra.

Očakáva sa, že S23 Ultra bude uvedený na trh budúci rok spolu s modelmi S23 a S23+. Doterajšie fámy naznačovali, že nové telefóny by mali dostať menšie kozmetické aktualizácie, najnovší tip však naznačuje, že najmä S23 Ultra nedostane údajné aktualizácie dizajnu displeja a modulu fotoaparátu a v skutočnosti bude vyzerať veľmi podobne ako súčasný S22 Ultra. Pripravovaný telefón bude mať aj naďalej úzke čelo a širokú bradu, zatiaľ čo výrezy pre snímač laserového automatického zaostrovania a jeden z teleobjektívov fotoaparátu budú mať mierne zvýšený modul a nebudú sedieť v jednej rovine s rámom, ako sa hovorilo predtým.

Istý leaker na Twitteri napísal, že získal nové informácie, ktoré poukazujú na to, že predtým uniknuté CAD rendery Samsungu Galaxy S23 Ultra nie sú úplne presné. Rendery ukazovali S23 Ultra so symetricky hrubým horným a dolným rámom displeja, čo by nemala byť pravda. Obrázok tiež ukazoval, že dva z piatich výrezov na zadnej strane telefónu majú byť v jednej rovine s telom, bez akéhokoľvek výstupku. Ani to s najväčšou pravdepodobnosťou nie je pravda, pretože podľa leakera; aj tieto výrezy budú mať mierny výčnelok ako zvyšok modulov fotoaparátu. Niektorých fanúšikov značky by to pravdepodobne sklamalo, ak sa to naozaj ukáže ako pravda.

Už niekoľko rokov sme svedkami toho, že Apple opakovane používa rovnaký dizajn svojich iPhonov, pričom s každou novou generáciou sa pridávajú len drobné úpravy. Súčasný S22 Ultra je pravdepodobne zatiaľ najprepracovanejším dizajnom vlajkovej lode spoločnosti Samsung, takže nás neprekvapuje, že sa s ním možno príliš nemazná. Očakáva sa, že Samsung predstaví sériu Galaxy S23 začiatkom budúceho roka. Podľa nedávnych únikov by nadchádzajúce modely mohol poháňať SoC Exynos 2300 alebo ďalší vlajkový SoC od Qualcommu, v závislosti od regiónu, kde sa bude predávať. S23 Ultra má údajne obsahovať 5000 mAh batériu a očakáva sa, že bude obsahovať nedávno oznámený 200 MPx snímač fotoaparátu ISOCELL HP2.

Zdroj