Domov Novinky ZUK Z1 high-end smartfón za cenu 370 dolárov?

ZUK Z1 high-end smartfón za cenu 370 dolárov?

Zdielať

Spoločnosť ZUK pripravuje zariadenie, ktoré bude mať k dispozícii USB typu C, ktoré už spoločnosť oficiálne potvrdila. Z fotografii, ktoré sú k dispozícii je vidieť, že ponúkne prémiový dizajn. Čínske médiá odhalili niekoľko údajov o tom, akú cenu môže stáť toto zariadenie. V správe sa uvádza, že zariadenie ZUK Z1 by mala dostať cenovku 2499 jüanov.

ZUK-Z1-1

To je v prepočte niečo okolo 400 dolárov, čo je vzhľadom na parametre zariadenia výborná cena. Spoločnosť sa samozrejme snaží túto cenu ešte znížiť z pôvodných 2499 jüanov na konečných 2299 jüanov. To by bolo v prepočte 370 dolárov, čo by bol najlacnejší smartfón s 4 GB RAM.

zuk-z1-2zuk-z1-3

Tieto ceny nie sú oficiálne a spoločnosť ich zatiaľ nepotvrdila. ZUK Z1 sa má začať predávať 11. augusta, takže si na oficiálnu cenu musíme ešte počkať. Potvrdené parametre smartfónu sú však 4 GB RAM, batéria s kapacitou 4000 mAh, spomínaný USB-C. Nepotvrdenými zatiaľ zostávajú procesor a displej. Správy hovoria o procesore Qualcomm Snapdragon 810 a displeji s Quad HD rozlíšením. Pokiaľ by tieto parametre boli potvrdené, išlo by o priamu konkurenciu dnes predstavenému OnePlus 2.

Zdroj: Gizchina