Domov Novinky Zotac mini PC Zbox dostupné s novými procesormi Broadwell

Zotac mini PC Zbox dostupné s novými procesormi Broadwell

Zdielať

Zotac prináša mini počítače s procesormi Broadwell, ktoré prinášajú lepšiu účinnosť v rovnako malých rozmeroch. Použitie procesorov v najnovších modeloch, Zbox MI522 nano a Zbox MI542 nano, prináša malé energeticky účinnejšie mini počítače.

Zotac Zbox nano Broadwell 01

Prvý model, Zbox MI522 nano je základným modelom pre novú architektúru. Výrobný 14 nm proces umožnil zvýšiť procesorový aj grafický výkon pri nižšej spotrebe energie. MI522 bude mať procesor Core-i3 procesor a rozmery 127×127×45 mm.

Zotac Zbox nano Broadwell 02

Druhý model, Zbox MI542 nano prináša väčší výkon s osadením procesora Core-i5, ktorý je vďaka funkcii Turbo schopný pracovať až na frekvencii 2,7 GHz. Tento výkonný model je vtesnaný v rovnako malom tele s funkciami stolového počítača.

Zotac Zbox nano Broadwell 03

Tak ako aj ostatné mini počítače od Zotacu, aj tieto modely sa predávajú bez operačnej pamäte (RAM) a bez pevných diskov (HDD). Výrobca však ponúka aj plus verzie, ktoré od výroby obsahujú 4 GB RAM a 500 GB HDD. Výbava protov je veľmi slušná na také malé zariadenie, keďže je k dispozícii je päť USB portov, sieťová karta s dvoma gigabitovými LAN konektormi a 802.11 AC Wi-Fi.

Zdroj: TS