Domov Novinky Záchodovky – Android appky vhodné aj na WC

Záchodovky – Android appky vhodné aj na WC

Zdielať

V rubrike Záchodovky prinášame čitateľom aplikácie, ktorými možno vyplniť čas strávený na toalete. Prevahu v prvej časti Záchodoviek budú mať herné aplikácie. Magic Piano by Smule – Bezplatná hra s ktorou sa aspoň na chvíľu možno cítiť ako klavírny mág. Princíp hry je veľmi jednoduchý, používateľ si zvolí klavírnu pesničku, vyberiete jednu z obtiažností hry Easy, Medium, Hard a začína hrať.

Rubrika zachodovky android hry cast 1

Najdôležitejším faktorom v hre je udržovať správne tempo piesne. Úrovne hry sa odlišujú tým, koľko prstov na stláčanie potrebujete. Pre najľahšiu úroveň stačí jeden prst, na najťažšiu úroveň potrebujete až štyri prsty. Hra ponúka na výber obrovský počet pesničiek – od klasiky, ako je napríklad Mozart, až po POP-ové pesničky od Lady Gagy. Hra je dostupná na Google Play a Apple App Store.

Fruit Ninja free – Myšlienka hry je sekať ovocie rôzneho typu. Prekážkami pri sekaní ovocia sú lietajúce bomby. Pri ich preseknutí nastáva problém – hra končí. Takto je to aspoň s typom hry CLASSIC. Hra však ponúka aj ďalšie módy – ARCADE, v ktorom máte 60 sekúnd na nazbieranie čo najväčšieho počtu skóre. Používateľovi vypomáhajú bonusové banániky, ktoré dokážu spomaliť hru, zdvojnásobovať skóre alebo zvýšiť počet padajúceho ovocia. Hra je dostupná na Google Play a Apple App Store.

Vine – Ideálna voľba, ktorú si so sebou možno zobrať na toaletu je aplikácia v ktorej autori nahrávajú krátke vtipné virálne videá (pozn. red. virálny = rýchlošíriaci sa internetom). Väčšina z videí sú zábavné videá, takže používateľa dobre zabavia. Aplikácia je dostupná na Google Play, Apple App Store a Windows Store.