Domov Novinky Xiaomi Redmi 4A: Cenovo dostupný smartfón za 65 eur

Xiaomi Redmi 4A: Cenovo dostupný smartfón za 65 eur

Zdielať

Xiaomi Redmi 4A je smartfón pre nenáročných používateľov zo série Redmi 4. Zákazníci tak za zaujímavú cenu získajú model s parametrami strednej triedy. Zaujme taktiež aj kovovým spracovaním.

O zobrazenie sa stará 5” IPS displej s HD rozlíšením (1280×720 pixelov), čo činí 294 ppi. Hardvérovým základom je procesor Qualcomm Snapdragon 425 s grafikou Adreno 308 a 2GB RAM. Aktuálne je smartfón k dispozícii za zvýhodnenú cenu – 65 eur. Jediné, čo musí používateľ pre akciovú cenu 65 eur spraviť je uplatniť kupón BFGBHSC20.

K dispozícii je Wi-Fi 802.11 b/g/n a Bluetooth 4.2, NFC chýba. O napájanie sa stará 3120 mAh batéria. Redmi 4A ponúka 13 MPx zadný fotoaparát s LED bleskom, doplnený o predný 5 MPx selfie.

TIP: Kúp si smartfón Xiaomi Redmi 4A za 65 eur. Klikni sem a použi kupón BFGBHSC20.

Smartfón podporuje dual SIM (2× nanoSIM), aj LTE konektivitu – avšak 800 MHz chýba. Slot je hybridný čo znamená, že používateľ teda môže použiť buď dvojicu SIM kariet, alebo jednu SIM kartu a pamäťovú kartu (a to maximálne až do veľkosti 256GB). Hmotnosť zariadenia je 132 gramov.

7 komentárov

    • Z frekvencii sú dostupné všetky (okrem 800 MHz pri 4G/LTE), inak je to bežne použiteľný smartfón tak na Slovensku, ako aj v ČR. Osobne som kupoval z gearbestu už niekoľkokrát, takže sú spoľahliví. Vzhľadom k tomu, že to ide až z Číny, môže sa líšiť doba prepravy (všetko však píšu na stránke gearbestu)

    • Zdravím, pokiaľ ide o clo, to podľa skorších prehlásení gearbestu tento obchod prepláca. Pokiaľ sa však chcete určite vyhnúť clu, odporúčam použiť dopravu cez belgickú poštu (Belgium Registred). Z mojich praktických skúseností totiž balík k nám odosielajú z belgicka cez nejakú firmu sídliacu v Belgicku a tým pádom zásielky cez Belgium Registred sú podľa našich predpisov vnímané ako preprava v rámci Schengenského priestoru, tj. bez cla.