Domov Novinky Xbox má upútavku ku Gears of War 4

Xbox má upútavku ku Gears of War 4

Zdielať

Od 11. októbra bude nová generácia hrdinov čeliť desivej hrozbe v hre Gears of War 4, prvej kapitole z úplne novej ságy od tvorcov The Coalition. Je nám potešením uviesť príbehovú ukážku s názvom Tomorrow, ktorá spája odkaz rodiny Fenixov a jej obsahom je aj predzvesť úplne novej hrozby, ktorá na nich čaká.

Gears of War 4 Poster - Horizontal
Gears of War 4 Poster – Horizontal

Marcus Fenix sa v závere Gears of War 3 zamýšľa nad tým, čo prinesie zajtrajšok. Aký bude svet bez vojny. Toto je príbeh dvoch zajtrajškov, jedného, aký si vysníval Marcus, a druhého o 25 rokov neskôr, kedy sú všetky nádeje rozdupané zrodom novej nočnej mory.

V ukážke zaznie cover verzia skladby The Sound of Silence od Simon and Garfunkel v podaní Disturbed a naznačuje, ako Gears of War 4 navráti charakteristickú temnú, záhadnú a intenzívnu atmosféru pôvodnej klasiky.

https://www.youtube.com/watch?v=o3f8VgQ_dqk

Od 18. apríla získajú prednostný prístup do beta testu tí, ktorí si zahrali Gears of War: Ultimate Edition pre Xbox One alebo pre Windows 10. Po skončení prednostného prístupu sa budú môcť od 25. apríla do 1. mája, kedy beta test skončí, zapojiť všetci zlatí členovia Xbox Live na Xbox One.

Zdroj: Microsoft