Domov Novinky Vianočná súťaž s DigitalPortal.sk

Vianočná súťaž s DigitalPortal.sk

Zdielať

Sutaz_DigitalPortal.sk_Logitech_LogoDigitalPortal.sk oslavuje, keďže od svojho založenia máme už viac než 500 vypublikovaných článkov na webe. Pri tejto príležitosti chceme urobiť radosť našim čitateľom. Pripravili sme si pre Vás tri zaujímavé ceny – reproduktory a myšku. Navyše sa blížia Vianoce, tak si poďte zasúťažiť s nami a vyhrať super ceny!

Organizátorom súťaže je redakcia DigitalPortal.sk, spolu so sponzorom súťaže, švajčiarskou spoločnosťou Logitech. Známa je najmä vďaka kvalitným výrobkom z oblastí myší, klávesníc, reproduktorov, slúchadiel, webkamier a herných ovládačov. Pravidlá súťaže nájdete na konci článku.

Trvanie súťaže: 15.11.2013 – 15.12.2013. Čo môžete vyhrať?

ZAUJÍMAŠ SA O IT? TRÁVIŠ VEĽA ČASU ZA POČÍTAČOM? CHCEŠ TESTOVAŤ NOVINKY NA TRHU? HĽADÁME REDAKTOROV, KOREKTOROV, GRAFIKOV A WEBMASTEROV. BLIŽŠIE INFORMÁCIE V TOMTO ODKAZE

Odpovedajte vyplnením formulára nižšie (najneskôr do 15.12.2013 18:00 hodiny)

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ !

Výherci

 • Prvá cena – Logitech Multimedia Speakers Z200 – číslo 88 – gmaxo82
 • Druhá cena – Logitech Stereo Speakers Z110 – číslo 518 – milihoudkova
 • Tretia cena – Logitech Notebook Mouse M115 – číslo 3 – helooo

Súťaž trvá od 15.11.2013 (8:00 h) do 15.12.2013 (18.00 h). Žrebovanie sa uskutoční 16.12.2013 v poobedňajších hodinách. Výhercu budeme kontaktovať e-mailom, pričom bude zverejnený aj na Facebook fan page DigitalPortal.sk, rovnako aj na webe DigitalPortal.sk.

Prvá cena – Logitech Multimedia Speakers Z200

Hlavnou výhrou, ktorú možno vyhrať je reprosústava Logitech Multimedia Speakers Z200. Sú to malé a napriek tomu brilantne výkonné reproduktory s bohatým a čistým stereo zvukom. Vášmu počítačovému stolu prinesú vynikajúcu akustiku s výrazným dynamickým zvukom. Presnú zvukovú reprodukciu s hlbokými basmi poskytnú aj pri vyšších hladinách hlasitosti.

Logitech_Multimedia_Speakers_Z200_01

Otočením kolieska pre ovládanie basov na bočnej strane multimediálnych reproduktorov môžete regulovať hĺbku tónov. Čelný panel je vybavený integrovanými ovládacími prvkami hlasitosti vrátane zdierky pre slúchadlá a prídavným vstupom pre pripojenie MP3 prehrávača, telefónu či iného zariadenia.

Druhá cena – Logitech Stereo Speakers Z110

Druhá cena v súťaži, ktorú možno vyhrať sú malé cenovo dostupné reproduktory Logitech Stereo Speakers Z110, ideálne k notebooku či netbooku. Sú ľahko prenosné vďaka svojej kompaktnej veľkosti  a nezaberú príliš miesta na pracovnom stole.

Logitech_Stereo_Speakers_Z110_01

Ponúkajú elegantný dizajn a kvalitný zvuk za veľmi dobrú cenu. Ponúkajú výkon 1,2 W. Set je zložený z dvoch satelitov, ktoré sa k počítaču pripájajú pomocou 3,5 mm jack konektora, alebo pomocou USB.

Tretia cena – Logitech Notebook Mouse M115

Posledná, tretia cena v súťaži je káblová myš Logitech Notebook Mouse M115. Elegantná čierna optická myška je určená vďaka jej kompaktným rozmerom predovšetkým používateľom notebookov.

Logitech_Notebook_Mouse_M115_01

Zmestí sa do každej tašky a urobí Vám skvelú službu kdekoľvek a kedykoľvek na cestách. Myš stačí jednoducho zapojiť do USB rozhrania, ktoré nevyžaduje inštaláciu akýchkoľvek ovládačov a vy tak môžete začať okamžite pracovať.

Pravidlá súťaže:

 • Organizátorom Súťaže je web DigitalPortal.sk. Sponzorom súťaže je spoločnosť Logitech.
 • Do súťaže sa  môžu prihlásiť len občania, ktorí dovŕšili vek 18 rokov a majú trvalý pobyt v Slovenskej, alebo Českej republike.
 • Každý sa do Súťaže môže zapojiť iba jedenkrát. Platný a zaradený do žrebovania bude iba ten účastník súťaže, ktorý vyplní on-line formulár s povinnými údajmi a so správnymi odpoveďami.
 • Účasť v súťaži je dobrovoľná a bezplatná. Súťaž prebieha výhradne len na webe DigitalPortal.sk
 • Cena zverejnená v Súťaži nie je vymáhateľná súdnou cestou a nie je možné uplatňovať náhradné plnenie.
 • Organizátor Súťaže neručí za správne doručenie súťažných správ s odpoveďou a vyhradzuje si právo v sporných prípadoch rozhodovať s konečnou platnosťou podľa vlastného uváženia.
 • Každý účastník Súťaže, ktorý sa zapája do súťaže súhlasí s týmito pravidlami súťaže.
 • Každý výherca Súťaže musí prejaviť svoj súhlas s prevzatím výhry, oznámením svojej adresy pre doručenie usporiadateľovi súťaže, inak mu právo na výhru zaniká.
 • Výhry možno prevziať osobne v Bratislave, v prípade prepravy si platí poštové výherca.
 • V prípade, ak si do 10 kalendárnych dní od uverejnenia výhercu výherca neprevezme výhru, prepadne táto v prospech organizátora súťaže.
 • Zapojením sa do súťaže účastník súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov v súlade s ustanovením § 7 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších zmien a doplnení a dáva súhlas na spracúvanie osobných údajov organizátorom za účelom ich využitia na reklamné a propagačné účely organizátora, najmä na uverejnenie mena a priezviska v zozname výhercov súťaže.
 • Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie Súťaže alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel Súťaže. Akúkoľvek zmenu pravidiel Súťaže alebo jej zrušenie Organizátor oznámi na web stránke DigitalPortal.sk
 • Organizátor má právo na zmenu cien, jej úpravu, či doplnenie. Organizátor je zastúpený majiteľom a šéfredaktorom portálu, ktorý má vždy konečné slovo.