Domov Novinky Veľká zimná súťaž s webom DigitalPortal.sk za 2000€!

Veľká zimná súťaž s webom DigitalPortal.sk za 2000€!

Zdielať

Pomaly sa blížia Vianoce a keďže je zima, aj keď to tak podľa počasia nevyzerá, v redakcii sme pripravili a spustili veľkú, tentokrát zimnú súťaž, ktorá sa koná na prelome rokov 2015 a 2016. Kto čakal už tradičnú každoročnú Vianočnú súťaž, ktorú organizujeme už tretíkrát, nezúfajte. V hre je viac cien ako v ktorejkoľvek súťaži doteraz, či už tohtoročnej jarnej, alebo iných minuloročných a to až 30 cien v hodnote 2000 eur! 😛

Velka zimna sutaz DigitalPortal.sk

DigitalPortal.sk denne publikuje novinky, recenzie, návody, tipy a triky, reportáže či trendy články pre čitateľov zo sveta IT. Celkovo máme už viac než 4300 publikovaných článkov a 125000 unikátnych návštev mesačne. Súťaž organizuje DigitalPortal.sk, ceny venovali partneri Allview, DSI Slovakia, ZyXEL, Gigabyte, Fractal Design, Western Digital, TP-Link, ASRock, Sygic, Logitech, Connect IT, Genius, Kaspersky a Axago.

Ako sa dá zvýšiť šanca na výhru?

Je to jednoduché, stačí sa pridať medzi fanúšikov na facebooku, dať „like“ a zdieľať článok. Nie je to podmienka, avšak v prípade losovania budeme týchto súťažiacich v súťaži počítať viackrát, čo zvyšuje ich šancu na výhru. Dôležitým faktom je, že aktivity na Facebooku len zvyšujú šancu vyhrať – zapojiť sa do súťaže cez formulár je nutné; bez nej nemôžete súťažiť – avšak tentoraz nie sú v súťaži otázky (to je prekvapenie) 🙂

Štart a koniec súťaže: 14.12.2015 –  31.01.2016 (23:59 h), trvanie 7 týždňov

ZAUJÍMAŠ SA O IT? POTOM HĽADÁME TEBA! RÁD SA VYJADRUJEŠ K AKTUÁLNEJ PROBLEMATIKE ZO SVETA IT? CHCEL BY SI INFORMOVAŤ ŠIROKÚ VEREJNOSŤ O SPRAVODAJSTVE ZO SVETA IT A TECHNOLÓGII? CHCEŠ TESTOVAŤ NOVINKY NA TRHU? BLIŽŠIE INFORMÁCIE V TOMTO ODKAZE

Odpovedaj vyplnením formulára nižšie (do 31.01.2016, 23:59 h)

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ !

Výherci

 • 1. miesto: Smartfón Allview X2 Soul Pro -> bratmmmm
 • 2. miesto: Bezdrôtové slúchadlá AKG Y50BT -> Hardison
 • 3. miesto: Cloudové úložisko ZyXEL NAS520 -> €uroSVK
 • 4. miesto: Prenosný reproduktor JBL Flip 3 -> _RM
 • 5. miesto: Základná doska Gigabyte GA-H170-HD3 DDR3 -> xaxafonista
 • 6. miesto: Počítačová skriňa Fractal Design Define S -> Win8Fan
 • 7. miesto: Externý disk Western Digital My Passport Ultra 1 TB -> RytmusSK
 • 8. miesto: Wi-Fi router ZyXEL NBG6515 -> LadiPili
 • 9. miesto: Wi-Fi router TP-Link Archer C2 -> LNemeth
 • 10. miesto: Základná doska ASRock AM1B-ITX -> StefanEM
 • 11.-13. miesto: Doživotná licencia navigácie Sygic pre celú Európu -> Peter Betko, Paťo, Langy
 • 14.-17. miesto: Prenosný reproduktor JBL GO -> Looky, XoXo, Noro, Jožo52
 • 18. miesto: Bezdrôtová klávesnica Logitech K230 (SK) + slúchadlá Logitech Headset H111 -> Mickey
 • 19. miesto: Klávesnica Connect IT Biohazard (CZ) + myš Connect IT Biohazard -> Margaretka
 • 20. miesto: Digitálny kompaktný fotoaparát Genius G-Shot 507X -> Matuuus
 • 21.-25. miesto: Licencia Kaspersky Internet Security -> Veronika, Júlia, Zdeno, František Kunc, mipe
 • 26.-30. miesto: Set – 2× powerbank Axago PWB-M2 -> Pavel Valák, taňuška, Nika, Antonín Soukup, Alena

Súťaž trvá od 14.12.2015 do 31.01.2016 (23:59 h). Žrebovanie sa uskutoční 01.02.2016 v poobedňajších hodinách. Výhercov budeme kontaktovať e-mailom, pričom ich zoznam bude zverejnený ako na našich fan pagoch na sociálnych sieťach, tak aj na DigitalPortal.sk.

Ceny v súťaži:

1. miesto: Smartfón Allview X2 Soul Pro, ktorý venovala spoločnosť Allview. Tento dizajnový kúsok ponúka stredne veľký, 5,2“ Full HD displej v takmer neuveriteľne tenkom tele s hrúbkou iba 5,5 mm.

Allview X2 Soul Pro 01

Operačným systémom je Android vo verzii 5.0 Lollipop a hardvérovým základom je procesor MediaTek spolu s 2 GB RAM a 16 GB vnútornej pamäte. Smartfón ponúka dva sloty a obe s podporou 4G/LTE.

Graf ceny produktu ALLVIEW X2 Soul Pro poskytuje server Heureka.sk

2. miesto: Bezdrôtové slúchadlá AKG Y50BT, ktoré venovala spoločnosť DSI Slovakia, ponúkajú vynikajúci zvuk, čím je spoločnosť AKG známa už 60 rokov.

AKG Y50BT

Okrem toho slúchadlá komunikujú bezdrôtovo cez Bluetooth pripojenie, cez ktoré dokáže vstavaná batéria prehrávať hudbu až 20 hodín. Poteší aj fakt, že model ponúka štýlový a jednoducho poskladateľný dizajn.

Graf ceny produktu AKG Y50BT poskytuje server Heureka.sk

3. miesto: Cloudové úložisko ZyXEL NAS520, ktoré venovala spoločnosť ZyXEL, podporuje maximálne 12 TB úložného priestoru (2× 6 TB disky), ku ktorému možno pristupovať odkiaľkoľvek cez internetové pripojenie.

ZyXEL NAS520 01

Ľahké skopírovanie dát umožňujú tri porty pre USB 3.0 a podpora pamäťových kariet SDXC s kapacitou až do 128 GB. NAS používa ako hardvérový základ dvojjadrový procesor s taktom 1,2 GHz a hoci je dizajn tohto modelu jednoduchý, je celkom elegantný.

Graf ceny produktu ZyXEL NAS520 NAS520-EU0101F poskytuje server Heureka.sk

4. miesto: Prenosný reproduktor JBL Flip 3, ktorý venovala spoločnosť DSI Slovakia, ponúka kvalitné spracovanie a zaujímavý dizajn s pogumovanými hranami a zvyškom tela pokrytom v príjemnom textile, ktorého súčasťou je aj vodeodolnosť.

JBL_Flip_3_01

Tento model sa ďalej môže chváliť skvelou reprodukciou zvuku vďaka dvom reproduktorom JBL Bass Radiator a 3000 mAh batériou, ktorá dokáže prehrávať hudbu po dobu až 10 hodín.

Graf ceny produktu JBL Flip3 poskytuje server Heureka.sk

5. miesto: Základná doska Gigabyte GA-H170-HD3 DDR3, ktorú venovala spoločnosť Gigabyte. Model je určený pre procesory Intel Skylake, keďže obsahuje čipset Intel H170 a päticu LGA1151.

Gigabyte GA-H170-HD3 DDR3

Medzi ďalšie parametre dosky patrí podpora vyšších prenosových rýchlostí pre SSD pripojené cez konektory SATA Express (16 Gbps), slot pre disky s rozhraním M.2 (32 Gbps) a podpora operačných pamätí štandardu DDR3 s taktom až 1600 MHz.

Graf ceny produktu Gigabyte GA-H170-HD3 DDR3 poskytuje server Heureka.sk

6. miesto: Počítačová skriňa Fractal Design Define S, ktorú venovala spoločnosť Fractal Design ponúka krásny vzhľad aj s priehľadným sklom pre náhľad na komponenty umiestnené vnútri. Skriňa je vyrobená zo zvuku pohlcujúceho materiálu, čo zaručí minimálnu hlučnosť.

Fractal Design Define S

Tlačidlá a konektory sú umiestnené na vrchnej strane pre lepšie pohodlie pri zapínaní a pripájaní zariadení. Okrem toho model ponúka aj nový systém pripevnenia pevných diskov vertikálne na bočnú stenu.

Graf ceny produktu Fractal Design Define S poskytuje server Heureka.sk

7. miesto: Externý disk Western Digital My Passport Ultra 1 TB, ktorý venovala spoločnosť Western Digital odporúčame aj ako tip na vianočný darček. Prenosný 2,5“ disk má podporu najrýchlejšieho pripojenia USB 3.0, ktorý je aj spätne kompatibilný.

Western Digital My Passport Ultra 03

Navyše ponúka aj bezpečnostné funkcie, ktoré zabránia neoprávnenému čítaniu dát. Zaujme na prvý pohľad, poteší malými rozmermi a okrem toho je v súťažnom balení k disku aj farebný gumený rám Western Digital Grip.

Graf ceny produktu Western Digital My Passport Ultra 1TB, WDBGPU0010BBL poskytuje server Heureka.sk

8. miesto: Wi-Fi router ZyXEL NBG6515, ktorý venovala spoločnosť ZyXEL je schopný prevádzky v dvoch pásmach (2,4 a 5 GHz) naraz a podporuje prenosovú rýchlosť až 750 Mbps.

ZyXEL NBG6515 01

Ďalej ponúka funkciu QoS, ktorá dokáže inteligentne distribuovať niekoľko dátových tokov súčasne. Tento router má dve antény, vďaka čomu má väčší dosah a podporuje už spomenuté vysoké rýchlosti.

Graf ceny produktu ZyXEL NBG-6515 poskytuje server Heureka.sk

9. miesto: Wi-Fi router TP-Link Archer C2, ktorý venovala spoločnosť TP-Link dokáže taktiež vysielať v dvoch pásmach naraz a jeho prenosová rýchlosť je 733 Mbps.

TP-Link Archer C2

Router má dve odnímateľné antény, jeden gigabitový port WAN a štyri gigabitové porty LAN a USB port pre lokálne zdieľanie. Umožňuje aj nastavenie hosťovskej siete či rodičovskej kontroly.

Graf ceny produktu TP-LINK Archer C2 poskytuje server Heureka.sk

10. miesto: Základná doska ASRock AM1B-ITX, ktorú venovala spoločnosť ASRock je určená pre procesory AMD zo série A, E Dual-Core a E Quad-Core s päticou AM1.

ASRock AM1B-ITX

Podporuje operačné pamäte DDR3 s maximálnou frekvenciou až 1600 MHz, pričom túto pamäť je možné umiestniť do dvoch dostupných slotov. Z videovýstupov je k dispozícii HDMI, DVI a VGA port, obsahuje tiež integrovanú zvukovú kartu od spoločnosti Realtek.

Graf ceny produktu ASRock AM1B-ITX poskytuje server Heureka.sk

Ďalšie ceny:

Velka zimna sutaz DigitalPortal.sk dalsie ceny 01
Velka zimna sutaz DigitalPortal.sk dalsie ceny 02

Pravidlá súťaže:

 • Po vylosovaní budú zverejnené len prezývky (alebo mená) výhercov, pod ktorými sa čitatelia zapojili do súťaže
 • Organizátorom súťaže je DigitalPortal.sk, účasť v súťaži je dobrovoľná a bezplatná. Súťaž prebieha výhradne len na DigitalPortal.sk
 • Do súťaže sa môžu prihlásiť len čitatelia, ktorí dovŕšili vek 15 rokov a majú trvalý pobyt v Slovenskej, alebo Českej republike
 • Každý čitateľ sa do súťaže môže zapojiť iba jedenkrát. Platný a zaradený do žrebovania bude iba ten účastník súťaže, ktorý vyplní on-line formulár s povinnými údajmi a so správnymi odpoveďami
 • Ceny zverejnené v súťaži nie sú vymáhateľné súdnou cestou a nie je možné uplatňovať náhradné plnenie
 • Organizátor súťaže neručí za správne doručenie súťažných správ s odpoveďou a vyhradzuje si právo v sporných prípadoch rozhodovať s konečnou platnosťou podľa vlastného uváženia
 • Každý čitateľ (účastník) súťaže, ktorý sa zapája do súťaže súhlasí s týmito pravidlami súťaže
 • Každý výherca súťaže musí prejaviť svoj súhlas s prevzatím výhry, oznámením svojej adresy pre doručenie organizátorovi súťaže, inak mu právo na výhru zaniká
 • Výhry možno prevziať osobne v Bratislave, v prípade prepravy si platí poštové výherca
 • V prípade, ak si do 10 kalendárnych dní od uverejnenia výhercu výherca neprevezme výhru, prepadne táto cena v prospech organizátora súťaže
 • Zapojením sa do súťaže účastník súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov v súlade s ustanovením § 7 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších zmien a doplnení a dáva súhlas na spracúvanie osobných údajov organizátorovi za účelom ich využitia na reklamné a propagačné účely organizátora, môže dôjsť k uverejneniu mena a priezviska v zozname výhercov súťaže
 • Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie súťaže alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel súťaže. Akúkoľvek zmenu pravidiel súťaže alebo jej zrušenie organizátor oznámi na stránke DigitalPortal.sk
 • Organizátor má právo na zmenu cien, jej úpravu, či doplnenie. Organizátor je zastúpený majiteľom a šéfredaktorom portálu, ktorý má vždy konečné slovo

28 komentárov