Domov Novinky TP-Link predstavuje prenosný Wi-Fi modem M7350 s LTE

TP-Link predstavuje prenosný Wi-Fi modem M7350 s LTE

Zdielať

TP-Link uvádza na trh multifunkčné zariadenie M7350. Novinka slúži ako mobilný Wi-Fi modem až pre 15 zariadení súčasne. Ide o vylepšený model nedávno testovaného vreckového 3G modemu, ktorému sme vyčítali absenciu LTE. K internetu sa teda pripája prostredníctvom najnovších mobilných sietí LTE, kde dosahuje maximálnu rýchlosťou 150 Mbps.

TP-Link M7350 01

Popri funkcii mobilného modemu a prístupového bodu Wi-Fi ponúka aj možnosť zdieľať vloženú pamäťovú kartu s kapacitou až 32 GB. Malé rozmery a kompaktné prevedenie sú vhodné k noseniu v cestovnej taške, kufra alebo batohu. Batéria má kapacitu 2550 mAh a podľa slov výrubcu má vydržať 10 hodín prevádzky.

TP-Link M7350 02

Podľa kompatibility pripojených zariadení si môže používateľ zvoliť pásmo 2,4 GHz alebo menej rušené pásmo 5 GHz, ktoré podporujú novšie zariadenia. Modem je vybavený slotom na microSD karty s maximálnou kapacitou 32 GB, vďaka čomu umožňuje zariadeniam pripojeným v sieti ukladať a zdieľať fotografie, hudbu, videá a ďalšie súbory.

TP-Link M7350 03

Podporuje prenosy dát vo všetkých generáciách mobilných sietí, čo zaisťuje možnosť pripojenia skutočne všade tam, kam zasahuje mobilný signál. V sieti generácie LTE dosahuje rýchlosti až 150 Mbps pre sťahovanie a 50 Mbps pre odosielanie dát, čo postačuje pre hladké prehrávanie videa v HD kvalite, rýchle sťahovanie súborov alebo videokonferenčné hovory bez výpadkov.

TP-Link M7350 04

Prehľadný stavový displej zobrazuje všetky potrebné informácie vrátane sily signálu, stavu Wi-Fi siete, zostávajúce kapacity batérie a objemu dát preneseného v mobilnej sieti. Pomocou tlačidla Menu je možné priamo na zariadení zmeniť typ siete, dátový roaming, frekvenčné pásmo alebo zobraziť názov siete a prístupové heslo. Zariadenie TP-Link M7350 je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 139 eur DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu TP-Link M7350 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS