Domov Novinky Telekom mení ponuku paušálov, ponúka viac dát

Telekom mení ponuku paušálov, ponúka viac dát

Zdielať

Telekom predstavil vynovené paušály, v ktorých je viac mobilných dát aj volaní.

Spoločnosť už od 5. septembra 2023 začne ponúkať novú ponuku mobilných paušálov, ktorých bude dokopy šesť a ponúknu väčšie množstvo mobilných dát s vyššími rýchlosťami. Okrem iného sú ich súčasťou aj ďalšie výhody. Operátor si veľmi dobre uvedomuje, že v dnešnom modernom svete chcú byť najmä mladí ľudia neustále pripojení na internete. Aj preto každý nový paušál ponúka možnosť, ako zostať neustále online vďaka neobmedzeným dátam, ktoré sa v prípade prekročenia bežného objemu spomalia. Firma dokonca predstavila aj paušály, ktoré ponúkajú nekonečné dáta bez akýchkoľvek obmedzení, alebo spomalení.

Zatiaľ čo dva základné paušály sa po vyčerpaní 2GB, resp. 6GB dát spomalia na rýchlosť 512 kbps s balíkom vždy online, pokiaľ si vyberiete stredné paušály s 15GB a 30GB dátami, po prečerpaní budete mať k dispozícii rýchlosť 3 Mbps, resp. 10 Mbps. Ponuku uzatvárajú dva vrcholové paušály, pri ktorých neexistujú žiadne obmedzenia. Základná rýchlosť 512 kbps v rámci balíka Vždy online by mala používateľom vystačiť na komunikáciu prostredníctvom správ. Načítanie fotiek, alebo internetových stránok, ale bude trvať extrémne dlho. Lepšie to je pri vyšších paušáloch, kde po prečerpaní dát možno využívať 3 Mbps, resp. 10 Mbps. To by už malo stačiť na načítanie stránok, fotiek či dokonca videí.

Výhodou nových paušálov je aj ponuka s programom Magenta 1. V rámci základného paušálu možno týmto spôsobom získať dvojnásobok dát, minút a tiež SMS správ. Pokiaľ si vyberiete naopak najvyššie paušály s nekonečnými dátami, darovať môžete 50GB, resp. až 80GB v prípade najdrahšieho balíka. V rámci bonusov za viazanosť môžu zákazníci získať v prípade lacnejších paušálov 1GB až 2GB internetu zadarmo a v prípade vyšších paušálov 30 eur kupón na nákup príslušenstva na predajni, alebo v e-shope. Jeho platnosť je 2 roky.

Operátor ponúkne pre všetky nové paušály aj mobilnú televíziu Magio TV, vďaka ktorej možno sledovať televízne stanice na Slovensku, alebo kdekoľvek v Európskej únii. Pri najlacnejšom balíku počítajte so službou Štart, ktorá obsahuje 10+ staníc. Ak si vyberiete jeden zo stredných paušálov, k dispozícii budete mať 35+ TV staníc a v prípade výberu najvyšších paušálov TV Štart Extra až 50+ staníc. Zábavu si teda užijete kdekoľvek, či už sa budete nachádzať doma, na dovolenke, alebo niekde na cestách.

Telekom tiež zdôrazňuje, že jeho 5G sieť je dnes dostupná už pre 45% populácie Slovenska vďaka čomu si zákazníci môžu užívať najmodernejšiu sieť plnými dúškami. Operátor myslel pri tvorbe paušálov aj na firmy či živnostníkov. Dobrou správou preto je, že všetkých 6 paušálov môžu využívať aj oni. Ceny sú veľmi podobné a môžete tu vidieť navyše službu OnNet Security, ktorá sa zameriava na bezpečnosť pri prístupe na internet a tiež ochranu dát pred možným únikov a zneužitím. Podnikatelia získajú túto službu zadarmo pri kúpe paušálu Biznis L, no pre nižšie paušály je spoplatnená sumou 1,2 eura mesačne.