Domov Novinky Sony predstavuje nové audio systémy

Sony predstavuje nové audio systémy

Zdielať

Sony predstavuje nové High Powered audio systémy MHC-V7D v kompaktnom dizajne, ktorý má výkon reproduktorov 1550 Wattov a bohaté basy. Technológia Clear Audio+ optimalizuje zvukové nastavenia jediným dotykom. Futbalový mód zase umocňuje zážitok zo športových prenosov.

Sony MHC-V7D

Obľúbené piesne možno s novými DJ a Sampler zvukovými efektmi vylepšiť, pridať revanie publika, či reggae trúbky alebo aj nahradiť disko guľu. S integrovanými párty svetlami, ktoré dokážu synchronizovať svetelné efekty s hudobným podkladom a tak možno usporiadať aj domácu svetelnú show.

Audio systém umožňuje jednoduché párovanie smartfónu pomocou NFC alebo Bluetooth, s novou aplikáciou Fiestable možno na diaľku cez smartfón ovládať hudbu aj svetlá. Aplikácia je dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

Sony Shake-X3D

Druhý model je Shake-X3D, je to nový dvojpásmový sound system a o zvuk sa stará dvojica reproduktorov. Funkcia Sound Pressure Horn zvýrazní hĺbku a silu basových liniek zatiaľ čo technológia DSEE obnoví stratené dáta, ktoré vznikli pri komprimovaní hudobného zdroja do formátu MP3.

Zdroj: TS