Domov Novinky Služba O2 Fér je na trhu už sedem rokov

Služba O2 Fér je na trhu už sedem rokov

Zdielať

Presne pred siedmymi rokmi priniesol O2 Fér produkt na slovenský telekomunikačný trh revolúciu. Dovtedy museli mať zákazníci mobilných operátorov naozaj dobrú pamäť a spoľahlivé hodinky. Museli si totiž zapamätať do akej siete, kedy a z akého čísla môžu volať svojim známym, aby mali výhodnejšie ceny. Našťastie toto je minulosťou, pretože O2 Fér natrvalo zmenil pravidlá na trhu mobilnej komunikácie.

O2

Férovosť, neviazanosť, žiadne zbytočné poplatky či chytáky v malých písmenkách. Množstvo zákazníkov sa dnes už len pousmeje nad tým, aké nezmyselné zákazy, pokuty, poplatky a pravidlá existovali v mobilnej komunikácii pred príchodom O2. Aktivácia roamingu stála 5000 Sk a aj tak ste museli čakať dlhé dni, prenesenie čísla trvalo dokonca 25 dní. Alebo minúta hovoru do siete iného operátora stála aj 14,50 Sk. Zákazníci tak často čakali do desiatej večer alebo do polnoci, kým sa spojili so svojou rodinou, lebo vtedy to bolo lacnejšie.

Dlhšie telefonáty vybavovali cez víkend alebo v noci, lebo iba vtedy mohli čerpať tzv. „voľné“ minúty. A to všetko so zmluvou na dlhé dva roky. Spustenie programu O2 Fér naštartovalo búranie všetkých umelých bariér. Zákazníci O2 si od začiatku užívajú služby bez viazanosti, volania za rovnaké ceny cez deň aj v noci, cez týždeň aj cez víkend, do všetkých sietí, z predplatenej karty, či z programu s platbou na faktúru.

Zdroj: TS