Domov Novinky Senzi opäť dostupné v DVB-T

Senzi opäť dostupné v DVB-T

Zdielať

Diváci Plustelky si môžu opäť naladiť obľúbenú TV stanicu Senzi prostredníctvom bežnej antény a bez mesačných poplatkov. Programová ponuka sa totiž rozširuje o hudobnú stanicu, ktorá bola zaradená do základného bezplatného balíčka Plustelka Mini. Senzi sa zameriava na tvorbu slovenskej aj českej hudobnej scény rokov minulých.

plustelka

Senzi vysiela v 1. celoplošnom multiplexe na novej pozícii a je kódovaná systémom podmieneného prístupu Plustelka. Pokrytie 1. multiplexu sa aktuálne rozširuje o 10 nových lokalít. Pre sledovanie je potrebný DVB-T2 prijímač Alma Plustelka alebo bezkartový modul Plustelka. Existujúcim divákom odporúčame spustiť automatické vyhľadanie nových TV staníc.

Druhou novinkou v ponuke je program pre dospelých Eroxxx SD, ktorý sa stal automaticky súčasťou balíčku Plustelka Štandard, bez zmeny mesačného poplatku. Kanál vysiela 24 hodín a pre zamedzenie neoprávneného prístupu je stanica vysielaná s aktivovaným rodičovským zámkom (pre sledovanie od 18 rokov). Divákom odporúčame skontrolovať si túto funkciu aj na svojich prijímačoch.