Domov Novinky Sapphire predstavuje novú rodinu grafických kariet Nitro

Sapphire predstavuje novú rodinu grafických kariet Nitro

Zdielať

Sapphire, ktorá sa zaoberá výrobou grafických kariet, predstavila novú rodinu grafických kariet Nitro a rad grafických kariet R300. Sapphire sľubuje zlepšenie herného zážitku pre všetky kategórie hráčov, vysokú kvalitu kariet, kvalitné súčiastky či 10 cm vymeniteľné ventilátory s dvojitými guličkovými ložiskami a elegantný vzhľad.

Sapphire_R300_series_01

Rad kariet Nitro je to najlepšie, čo môžete od Sapphire zohnať. Ide o karty pre najnáruživejších hráčov. Funkcia Intelligent Fan Control II zaručia najvyššiu tichosť, podľa zaťaženia. Prečo by pri prehrávaní videa alebo hraní 2D hier bežali všetky tri ventilátory, keď stačí jeden? Ak kartu zaťažíte viac, spustia sa dva, alebo všetky tri a inteligentne sa upravujú otáčky, aby karta bola vždy čo najtichšia, ale zároveň bola schopná zo seba dostať maximum.

Ventilátory s dvojitým guličkovým ložiskom vydržia o 80% viac, než ostatné ventilátory s klasickým ložiskom. Karty sa budú predávať v dvoch druhoch chladenia. Karty s Dual-X chladením budú mať dva ventilátory s masívnymi teplo-vodivými trubkami pre tiché a účinné chladenie. Karty s Tri-X chladením budú mať tri ventilátory s inteligentným a tichým prispôsobením pre tiché, účinné chladenie s výborným vzduchovým prúdom.

Zdroj: TS