Domov Novinky Samsung predstavil štýlové telefóny série Galaxy A

Samsung predstavil štýlové telefóny série Galaxy A

Zdielať

Tohtoročná séria Galaxy A sa vyznačuje elegantným dizajnom, vylepšeným fotoaparátom a ďalšími funkciami zjednodušujúcimi každodenný život.

Spoločnosť Samsung predstavila najnovšie telefóny radu Galaxy A. V Európe budú dostupné dva modely – Galaxy A5 s uhlopriečkou 5,2“ a Galaxy A3 s uhlopriečkou 4,7“.

Nová séria Galaxy A sa vyznačuje elegantným dizajnom, zdokonaleným fotoaparátom a ďalšími funkciami, ktoré používateľom spríjemnia každodenný život.

Séria Galaxy A disponuje kovovým rámikom a 3D skleneným zadným krytom, čím nadväzuje na tradíciu dizajnu telefónov Samsung. Vďaka vylepšenému fotoaparátu a domovskému tlačidlu sú telefóny kompaktnejšie než predchádzajúce modely a pohodlne sa držia aj používajú.

Séria bude dodávaná v štyroch farbách – Black Sky, Gold Sand, Blue Mist a Peach Cloud. Vďaka vylepšenému prednému aj zadnému fotoaparátu je zachytenie okamihov jednoduchšie než predtým, keďže funkcie fotoaparátu ponúkajú presné automatické zaostrovanie.

Aj fotenie selfie jednoduchšie. Dotykom kdekoľvek na displeji môžete urobiť selfie vo vysokom rozlíšení, k čomu prispieva plávajúca uzávierka a použitie displeja namiesto blesku umožňuje urobiť jasnejšie snímky.

Zdroj: GSMarena, Samsung