Domov Novinky Projektor Acer P7 prináša zážitok pre profesionálov

Projektor Acer P7 prináša zážitok pre profesionálov

Zdielať

Acer P7605-1Spoločnosť Acer predstavila novú radu špičkových projektorov s vysokým rozlíšením. Projektory Acer P7 v sebe spájajú najvyšší výkon a vynikajúcu kvalitu obrazu, čo z nich robí skvelých partnerov pri projekcii, ako vo veľkej sále, tak v malej zasadacej miestnosti.

Projektory Acer P ponúka vysoko kvalitný Full HD obraz s rozlíšením WUXGA vhodným pre malé i veľké konferenčné miestnosti. Poskytujú úžasnú kvalitu obrazu s jasom farieb až 5 000 lúmenov, širokouhlým formátom s Full HD rozlíšením a multimediálnymi plug-and-play funkciami. Projektory Acer P majú hneď niekoľko vstupných/výstupných rozhraní a sú kompatibilné so všetkými druhmi zariadení s priemyslovým štandardom.

Technológie Acer ColorBoost II+ prináša optimalizovaný návrh 6 segmentového farebného kolieska, výkonné spracovanie obrazu a pokročilú technológiu osvetľovacej lampy. Vďaka tomu projektor poskytne neuveriteľný farebný výkon v porovnaní s konvenčnými projektormi.

Acer P7605-2Naviac je tu technológia Acer ColorSafe II, ktorá eliminuje blednutie farieb. S ňou a s technológiou DLP je zaručená vysoká kvalita obrazu i počas dlhodobého používania projektoru. Používatelia si môžu vychutnávať neustále rovnako jasný a živý obraz. Projektor Acer P7 sa môže pochváliť technológiou Lens Shift, ktorá umožňuje posunutie objektívu bez nastavovania projektoru. Používatelia môžu otáčať ovládacím kolieskom a posúvať premietaný obraz buď horizontálne, alebo vertikálne bez skreslenia a v jeho pôvodnom formáte a veľkosti.

Projektory Acer P7 sú vybavené tromi portmi HDMI a dvoma D-Sub pre väčšiu flexibilitu pri prepojení s rôznymi zariadeniami. Port HDMI prináša výnimočne kvalitný obraz s vysokým rozlíšením, používatelia tak majú zaistenú tú najvyššiu kvalitu videa i zvuku. Projektory sú tiež vybavené dvoma sadami D-Sub a audio konektorov pre pripojenie dvoch počítačov, ľahké a okamžité prepínanie medzi nimi. Vďaka možnosti pripojení viacej počítačov naraz môžno pre zvýšenie efektivity pri práci pripojiť až dva notebooky súčasne.

Acer P7605-3

Naviac môžu používatelia vďaka bezdrôtovému pripojeniu a možnosti zrkadlenia obrazu premietať obsah priamo z ich mobilných zariadení.

Projektory Acer P7 sa môžu pochváliť technológiou Acer EcoProjection, s ktorou bol znížený príkon v režime stand-by power o viacej než 90 % – z 5 W na 0,5 W. Zároveň nemusí používateľa trápiť, keď zabudnú projektor vypnúť. Funkcia Auto-ECO zaistí, že sa projektor automaticky prepne do režimu ECO, pokiaľ viac ako päť minút nedetekuje prítomnosť obrazového signálu. To prináša ďalšie zníženie spotreby energie o 20 %. Vďaka celosvetovej unikátnej technológii ExtremeEco je naviac možné znížiť opotrebovanie lampy o 75% a zvýšiť tak jej životnosť až na 4 500 hodín.

Projektory Acer P7 sa budú predávať za doporučenú koncovú cenu 1931 Eur za model P7505 (1080p verzia) a 2186 Eur za model P7605 (WUXGA verzia).Projektory sú taktiež k dispozícii s podporou 3D projekcie, ktorá prináša ešte pôsobivejší filmový zážitok.

Zdroj: Tlačová spáva Acer