Domov Novinky Predaj Samsung Gear S3 začína už zajtra

Predaj Samsung Gear S3 začína už zajtra

Zdielať

Spoločnosť Samsung už tento piatok spúšťa predaj očakávaných inteligentných hodiniek Gear S3. Záujemcovia majú na výber dva varianty – elegantnú verziu classic a športovú verziu frontier. Odporúčaná maloobchodná cena oboch modelov je 399 eur.

Samsung Gear S3 01

Pri ich návrhu výrobca čerpal inšpiráciu od výrobcov klasických hodiniek. Veľký dôraz sa kládol na detailné a jemné remeselné spracovanie, vďaka čomu pôsobia moderne a zároveň nadčasovo. Dôkazom toho je aj kompatibilita s 22 mm hodinkovým remienkom a možnosť si ich prispôsobiť svojmu štýlu. Okrem klasického a elegantného vzhľadu spĺňajú Gear S3 štandardy prachu a vodeodolnosti (stupeň krytia IP68) a ponúkajú aj odolnosť spĺňajúcu armádne požiadavky.

Samsung Gear S3 02

Používateľ tak s nimi môže prežiť celý deň bez ohľadu na počasie. Prvýkrát v histórii sú hodinky vybavené sklíčkom Corning Gorilla Glass SR+, ktoré je špeciálne určené pre nositeľné zariadenia a vyznačuje sa väčšou odolnosťou voči poškriabaniu a rozbitiu displeja. Funkcia Always On Watch neustále zobrazuje čas na displeji, čím viac napodobňujú vzhľad a dojem z luxusných analógových hodiniek.