Domov Novinky Potvrdené! Apple usporiada online event už 13. októbra

Potvrdené! Apple usporiada online event už 13. októbra

Zdielať

Spoločnosť Apple rozposlala pozvánky na svoje ďalšie online podujatie, ktoré sa uskutoční v utorok 13. októbra o 10:00 PDT (19:00h nášho stredoeurópskeho času).

Akcia sa uskutoční v Apple Parku a bude sa streamovať online, rovnako ako predchádzajúce dve udalosti. Ako obvykle, pozvánka obsahuje obrázok s neurčitými snímkami s ikonou Apple. Vedľajší riadok pre tento text je „Ahoj, rýchlosť“. Mnoho ľudí sa v priebehu rokov rozhodlo nájsť hlbší zmysel týchto obrazov. Zatiaľ si nemôžeme byť ničím istí, pretože pozvánka nejde do žiadnych podrobností. Vzhľadom na načasovanie udalosti by sme však boli prekvapení, keby sa nevenovala novej generácii modelov iPhone.

Očakáva sa však, že môže prísť aj k uvedeniu nového iMacu postaveného na vlastných procesoroch (nie na x86 Intel tak ako to bolo doteraz). Tento rok sa takisto očakávajú aj niektoré nové audio produkty, zaujímavé je takisto, že spoločnosť zastavila predaj produktov partnerov vo svojich obchodoch, čo poukazuje na práve na možné prichádzajúce audio produkty Apple. A keď už hovoríme o Sonose, očakáva sa tiež menšia verzia HomePodu.

Zdroj: GSMa