Domov Novinky OPPO R9s príde s fotoaparátom Sony IMX398

OPPO R9s príde s fotoaparátom Sony IMX398

Zdielať

To, že niekoľkí najlepší výrobcovia sveta už predstavili svoje smartfóny pre druhý polrok 2016, ešte neznamená, že príde nuda a ticho. Jedným zo smartfónov, ktorý ešte bude predstavený, je aj model R9s od čínskej firmy OPPO.

oppo-r9s-pozvanka-01

Ten príde v dvoch variantách – R9s a R9s Plus, pričom oba dostanú 16MP senzor fotoaparátu Sony IMX398 so svetelnosťou f/1,7. Ide o model rady Exmor, ktorý ešte nebol vydaný, a ktorý by mal obsahovať technológiu Dual Pixel, vďaka ktorej majú Galaxy S7, S7 edge a Note 7 veľmi rýchle zaostrovanie a kvalitné fotografie. To znamená, že fotoaparát na tomto modeli by mal byť dosť dobrý a určite kvalitou presiahnuť 16MP IMX298 senzor na dvojici modelov R9.

oppo-r9s-pozvanka-02

Čo sa iných špecifikácii týka, čipsetom by mal byť Qualcomm Snapdragon 625, ktorý bude fungovať spolu s 4GB RAM a 64GB internou pamäťou. Batéria by mala priniesť kapacitu 3010 mAh a podporu rýchlonabíjania VOOC. Okrem toho rozposlala firma OPPO aj pozvánky na tlačovú konferenciu. Tá sa bude konať 19. októbra. Rozhodne sa teda máme na čo tešiť a o predstavených produktoch budeme informovať.

Zdroj: IT Home