Domov Novinky OnePlus One – zadný kryt a screenshoty prostredia

OnePlus One – zadný kryt a screenshoty prostredia

Zdielať

Začneme s OnePlus One špecifikáciami. Už vieme, že smartfón bude disponovať štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 801 taktovaný na 2,5 GHz s 3 GB RAM a 5,5 palcovým JDI displejom s rozlíšením Full HD (zrejme s 401 ppi). Batéria s kapacitou 3100 mAh a vzadu je 6 prvkový 13 MPx Sony Exmor IMX214 fotoaparát s clonou f/2.0.

OnePlus One príde s vnútornou pamäťou 16 a 64 GB a operačným systémom Android 4.4 na báze CyanogenMod 11s, ktorý je na mieru prispôsobený pre tento smartfón. OnePlus One zrejme príde s rozmermi 152,9×75,9×8,9 mm a hmotnosťou 160 gramov. Sú to takmer rovnaké rozmery ako pri smartfóne Oppo Find 7, ktorý bol predstavený pred mesiacom. Pozoruhodné je, že OnePlus je ľahší o 11 gramov a tenší o 0,3 mm.

OnePlus One kryty

Jedným zo zaujímavých dizajnových prvkov nadchádzajúceho OnePlus One sú jeho vymeniteľné StyleSwap kryty. StyleSwap kryty budú k dispozícii v rôznych materiáloch. Na oficiálnej fotografii je vidieť štyri rôzne štýly dreva, kože a džínsové, rovnako ako chladné čierne a biele bodkované. Napriek tomu, že má odnímateľný zadný kryt 3100 mAh batéria nie je vymeniteľná.

OnePlus-screenshotOnePlus-screenshot2OnePlus-screenshot3OnePlus-screenshot4OnePlus-screenshot5

Ako sme písali, OnePlus One beží na špeciálnej verzii populárneho CyanogenMod 11. Je založený na Android 4.4 Kitkat a má pridané písmeno „S“. Nižšie je pár screenshotov z prostredia smartfónu. Taktiež sa objavilo minútové 4K video z OnePlus One 13 MPx fotoaparátu s clonou f/2.0. Môžete sa pozrieť na videoukážku nižšie, ale odporúčame video otvoriť v režime na celú obrazovku a zvoliť 2160p (4K) kvalitu.

Po predstavení prinesieme aj oficiálne informácie a fotografie.

Zdroj: GSMarena