Domov Novinky O2 prináša neobmedzené volania a SMS už za 30 eur

O2 prináša neobmedzené volania a SMS už za 30 eur

Zdielať

O2 mení počet voľných minút do všetkých sietí v rámci Zlatého O2 Paušálu. Z pôvodných 300 voľných minút si od zajtra všetci zákazníci budú môcť za rovnaký mesačný poplatok 30 eur užívať neobmedzené volania do všetkých sietí nielen na Slovensku a v Česku, ale aj do celej EÚ.

O2

O2 zároveň upravuje výšku bonusu pre nových zákazníkov na 216 eur, čí sa znižuje mesačná platba na 9 eur. Inými slovami, všetci existujúci zákazníci majú po novom bez akýchkoľvek poplatkov navyše Zlatý O2 Paušál s neobmedzenými volaniami, noví zákazníci si po novom môžu vybrať medzi tromi neobmedzenými O2 Paušálmi.

Po novom má Zlatý O2 Paušál neobmedzené volania do všetkých sietí v SR a ČR a do celej EÚ, namiesto 300 minút volaní, SMS ostávajú samozrejme neobmedzené, objem dát je tiež bez zmeny. Úpravou prešla výška bonusu, teraz na 216 eur, čím sa znižuje mesačná platba za zariadenie na 9 eur. Existujúci zákazníci nebudú platiť nič navyše ani si nemusia nič aktivovať, o neobmedzených volaniach budú informovaní automaticky SMS.

O2 novy zlaty pausal

Informovaní budú aj o automatickom vypnutí hlasových balíčkov, nakoľko pri programe s neobmedzenými volaniami skutočne nie sú potrebné. Vďaka bonusu na zariadenia si zákazník môže sám vybrať, na čo svoj bonus minie. Za cenový bonus, ktorý dostane každý k O2 Paušálu, si zákazník môže odniesť aj viacero smartfónov, tablet, hraciu konzolu, kameru, či fotoaparát. Záleží na zákazníkovi, aká kombinácia mu najviac vyhovuje.

Zdroj: TS