Domov Novinky Nový tablet Samsung Galaxy Tab S2 miluje digitálny obsah

Nový tablet Samsung Galaxy Tab S2 miluje digitálny obsah

Zdielať

Samsung uvádza na trh Galaxy Tab S2, ktoré vyniká Super AMOLED displejom, ktorý je ideálny pre čítanie a prezeranie akéhokoľvek typu digitálneho obsahu a najtenším a najľahším kovovým telom vo veľkostnej kategórii na trhu. Vďaka špičkovým technológiám ponúka Galaxy Tab S2 používateľom nové a vylepšené možnosti produktivity a multitaskingu.

Samsung Galaxy Tab S2 01

Tablet má profil 5,6 mm a nízku hmotnosť. Spoločne so špičkovým Super AMOLED displejom sa tak dokonale hodí pre pohodlné čítanie a prechádzanie najrôznejšieho digitálneho obsahu vrátane e-kníh, časopisov, webových stránok a spravodajských kanálov. Vďaka zobrazovaciemu pomeru 4:3 navodzuje rovnaký zážitok ako pri prezeraní tlačených médií, teda bez zbytočného posúvania stránky nižšie.

Samsung Galaxy Tab S2 02

Vylepšený multitasking umožňuje používateľom prezerať a spúšťať dve aplikácie súčasne a vďaka funkcii Pop-Up Window sa medzi aplikáciami ľahko orientovať. Tablet má tiež prepracovanejšiu štruktúru úložiska, takže je vyhľadávanie súborov jednoduchšie. Používatelia sa môžu tešiť aj na kvalitnejší fotoaparát – jeho svetelnosť je F1.9 (u Tab S F2.4).

Samsung Galaxy Tab S2 03

Tablet bude dostupný na slovenskom trhu od 3. septembra 2015 v rôznych variantoch podľa uhlopriečky (9,7“ a 8“), pripojenia (WiFi alebo Wi-Fi a LTE) a kapacitou pamäte 32 GB (s možnosťou zvýšenia až na 128 GB vďaka microSD). K dispozícii bude v čiernej alebo bielej farbe.

Zdroj: TS