Domov Novinky Nové hry pre rok 2015: Od Fallout 4 až po Zeldu

Nové hry pre rok 2015: Od Fallout 4 až po Zeldu

Zdielať

Mnohí hráči vedia že v roku 2014 okrem vydania hry GTA 5, herný svet moc neočaril novými hrami alebo inak povedané, herné „pecky“ na ktoré sa viacerí tešili nevyšli. Ale to sa zmení v tomto roku, pretože v roku 2015 prídu na trh pokračovania tých najlepších hier.

Fallout 4

Začneme hrou Fallout 4. Už uplynulo 5 rokov kedy sme v hre Fallout objavovali svet v okolí zničeného Washingtonu, či v pokračovaní New Vegas, čo niektorí označovali za Fallout 4, ale bolo to len pokračovanie alebo inak povedané, rozšírenie pôvodného Falloutu o nové mesto a príbehy.

V tomto roku príde ten čas, kedy fanúšikovia hry otvoria šampanské a oslávia príchod najlepšej hry na svete. No a kým to príde, mnohí našetria a kúpia aj nové počítače. Hra bude dostupná pre Xbox One, PS4 a PC.

Pre milovníkov strielačiek príde úplne nový Battlefield. Už nie je o vojakoch, ale o zlodejoch a policajtoch. Nebude to však len taká nudná hra, bude to „nadupaný“ multiplayer najbesnejších akcií, plných brutality.

Battlefield Hardline

Protivníci budú najlepší z najlepších, veteráni hry Battlefield a hráči, ktorí túto hru hrajú od samých začiatkov. Dávajte pozor kto číha za rohom, kryte si chrbát a možno, ale naozaj len možno prežijete.

Po celé roky sa vývojári hier Star Wars snažili mieriť vysoko, ale nikdy nezachytili kúzlo trilógie Geaorga Lucasa. Teraz však najväčšie meno herného priemyslu Dice tvorca hier Battlefield zobral vedenie vývoja do vlastných rúk.

Star Wars Battlefront

Konštatujeme, že prvé výsledky vyzerajú naozaj sľubne. Hra je naplánovaná na 20. novembra 2015 a my sa tešíme na túto hru a sme zvedaví čo prinesie.

Lara Croft prešla výraznou zmenou už v roku 2013, keď bol pridaný jej emočný rozsah a prešla zmenou oblečenia kde už nebola až taká vyzývavá ako v prvých dieloch.

Rise of the Tomb Raider

Nový trailer ukazuje Laru na gauči terapeuta, zaoberajúcu sa mnohými traumami z predchádzajúcich častí hry. Uvidíme však čo ju bude čakať v ďaľšej sérii tejto skvelej hry, ktorá by mala vyjsť v zime tohto roku.

Táto hra si zaslúži našu pozornosť a to tým, že to bola najúspešnejšia konzolová hra pre nintendo. Teraz prichádza pokračovanie s novým otvoreným svetom, lepšou grafikou a ovládaním.

The Legend of Zelda

Táto hra bude dostupná pre konzolu od Nintenda Wii U. Hra by mala byť dostupná v tomto roku, ale niektorí tvrdia, že sa to nestihne a príde až v roku 2016. Nám ostáva dúfať, že stihnú dodržať termín a pustia ju už tento rok.

Zdroj: TheWeek