Domov Novinky Misfit Flash: Náramok za 50 dolárov

Misfit Flash: Náramok za 50 dolárov

Zdielať

Misfit Flash 01Misfit Flash je nositeľné zariadenie, ktoré dokáže merať pohyb a monitorovať spánok. Dá sa nosiť ako hodinky alebo si ho pripnúť na opasok. Výhodou je až polročná výdrž bez batérie. Cena zariadenia je 50 dolárov, ide o jedno z najlacnejších zariadení tejto kategórie. Misfit Flash zvládne počítať kroky, merať vzdialenosť a vypočítať spálené kalórie.

Náramok nemusíte odnímať ani v noci, keď monitoruje spánok. Displej by ste na náramku hľadali márne, vzhľadom k jeho cene to ale ani príliš neprekvapí. Dáta sú cez Bluetooth LE synchronizované so smarfónom alebo tabletom. Podporované sú platformy iOS a Android 4.3 alebo vyšší, pre ktoré je dostupná špeciálna aplikácia, v ktorej nájdete všetky namerané údaje.

Misfit Flash 02

Podpora Windows Phone by mala pribudnúť v najbližšej dobe. Náramok je napájaný klasickou batériou CR2032, ktorá by mala ponúknu výdrž až šesť mesiacov. Vhod určite príde odolnosť pri ponorení do vody, a to až do hĺbky 30 metrov. Misfit Flash je vyrobený z plastu a jeho hmotnosť činí šesť gramov. K dispozícii bude v siedmich farebných variantoch.

Zdroj: Liliputing.com