Domov Novinky Mionix predstavuje novú hernú myš Castor

Mionix predstavuje novú hernú myš Castor

Zdielať

Mionix uvádza na trh novinku Mionix Castor, ktorá sa volá po druhej najjasnejšej hviezde na nočnej oblohe. Myš je určená pre pravákov so všetkými štýlmi úchopu a špeciálne navrhnutý a ergonomický dizajn sprevádza povrchová úprava typická pre herné produkty značky tejto spoločnosti.

Mionix Castor 01

Pogumovaný povrch dáva hráčom pocit istého pevného uchopenia a ovládania myši. Povrch je v miestach pod palcom opatrený štvorcovým vzorom, ktorý tesne pod hornou hranou myši prechádza do dvojice funkčných programovateľných tlačidiel. Milovníci podsvietenie majú na výber z 16,8 milióna farieb. Celkom 6 tlačidiel hernej myši Mionix Castor je plne programovateľných a ich funkcie sa dajú uložiť do 5 profilov v internej pamäti s kapacitou 128 kb.

Mionix Castor 02

Hráč tak má vždy svoje funkcie a makrá so sebou. Rýchly 32-bitový procesor ARM zaručuje, že nedôjde k zaváhaniu ani pri prepínaní herných profilov v priebehu hry a tlačidlá Omron D2FC-F-7N so životnosťou 20 miliónov kliknutí vydrží aj náročným hráčom naozaj dlho. Vzhľadom k tejto funkcii, kvalitnému optickému sensoru PMW-3310 a šošovke ADNS-2120 je myš presná, optický sensor umožňuje nastavenie rozlíšenia až na maximálnu hodnotu 10000 dpi a vzorkovacej frekvencii 6500 fps.

Zdroj: TS