Domov Novinky Lov Pokémonov v Avion Shopping Parku

Lov Pokémonov v Avion Shopping Parku

Zdielať

Od piatka 12. augusta 2016 po celý nasledujúci týždeň si budú môcť návštevníci nákupného centra Avion Shopping Park v Bratislave, Brne a v Ostrave užiť množstvo zábavy pri love Pokémonov a vyhrať desiatky cien. Tie získajú najúspešnejší lovci, ktorí sa so svojimi úlovkami pochvália na Facebooku AVION SHOPPING PARK Bratislava.

Pokemon Go 01

Nákupné centrum v Bratislave sa od dnes stáva základňou Pokémonov. Ich koncentrácia bude skutočne veľká. Všetci hráči, ktorí prepadli najpopulárnejšej interaktívnej hre súčasnosti, môžu v nákupných centrách Avion popustiť uzdu svojej hravosti a vyhrať super ceny. Po celý týždeň bude AVION do priestoru svojho nákupného centra „vábiť“ Pokémonov pomocou technológie Lure Module. Vábnička je pre hráčov bežne spoplatnená, no v priestoroch nákupných centier v Česku a na Slovensku bude fungovať zdarma.

Pokemon

Hráči tak budú mať oveľa väčšiu šancu na úspešný úlovok. Každý, kto svojho uloveného Pokémona odfotí a fotografiu nahrá na facebookový profil nákupného centra, bude zaradený do súťaže. Na každého desiateho súťažiaceho čaká výhra v podobe prenosnej nabíjacej stanice pre mobilné telefóny, lov Pokémonov totiž smartfóny vyčerpáva.

pokemon_go_1

Ten, kto ako prvý uloví a odfotí Pikachu a fotku zverejní na facebookovej stránke Avionu, dostane od nákupného centra navyše výhru 30 eur v podobe nákupných poukážok. Súťaž pobeží sedem dní v troch nákupných centrách Avion v Bratislave, Brne a Ostrave. Denne bude v každom centre rozdaných desať cien.

Zdroj: Internet