Domov Novinky GoPro Hero 11 a Hero 11 Mini oficiálne predstavené

GoPro Hero 11 a Hero 11 Mini oficiálne predstavené

Zdielať

Takmer rok po ohlásení GoPro Hero 10 sme sa dočkali ďalšej vlajkovej lode akčných kamier od výrobcu – GoPro Hero 11 a Hero 11 Mini.

Dizajn na Hero 11 je prenesený z minuloročného modelu až po rozmery a čiernu farbu. Nový model Hero 11 Mini dostal rovnaké parametre ako väčší model v kompaktnejšom vyhotovení (133 gramov), ale vynecháva dva LCD displeje. Na väčšinu ovládacích prvkov zostáva aplikácia Quik. Snímač kamery s veľkosťou 1/1,9″ je spoločný pre celú novú sériu 11 a teraz má zvýšené rozlíšenie na 27 MPx. Zaznamenáva tiež plné 10-bitové farby. Videá môžete natáčať v rozlíšení až 5,3 K pri 60 snímkach za sekundu alebo v rozlíšení 4K pri 120 snímkach za sekundu. Nový režim snímania FullFrame umožňuje používateľom zachytiť obsah v pomere 8:7, zatiaľ čo režim HyperView umožňuje nahrávať v tradičných aspektoch 16:9.

Svetlá vozidiel, Hviezdne stopy a Svetelná maľba sú ďalšie nové režimy videozáznamu pre scenáre so slabým osvetlením. Charakteristická softvérová stabilizácia HyperSmooth teraz prináša funkciu AutoBoost, ktorá si poradí aj s tými najotrasnejšími videami. Funkcia automatického zvýraznenia videí zostavuje vaše najnovšie videá v prehľadnej forme. Funkcia je k dispozícii aj pre majiteľov starších kamier prostredníctvom predplatenej služby. GoPro Hero 11 sa štandardne dodáva s batériou Enduro, ktorá bola voliteľným príslušenstvom na Hero 10. generácie. Obsahom balenia je aj puzdro na prenášanie, samolepiace držiaky, montážna spona so skrutkou na palec, 32GB karta Sandisk Extreme SD a kábel USB-C. Kamera je tiež vodotesná do 10 metrov. Cena kamery GoPro Hero 11 Black začína na 399 USD bez predplatného GoPro, zatiaľ čo bežná cena je 500 USD v predaji od dnes. Cena kamery Hero 11 Mini je 300, resp. 400 dolárov, v predaji bude od 25. októbra.

Zdroj