Domov Novinky Energy Sistem predstavuje nový hudebný reprobox

Energy Sistem predstavuje nový hudebný reprobox

Zdielať

Spoločnosť Energy Sistem uvádza na trh bezdrôtový reprobox Energy Music Box 9. Novinka ponúka zvuk s výkonom 40W a technológiu True Wireless Stereo umožňujúce vzájomné bezdrôtové prepojenie dvoch zariadení súčasne.

Nový reproduktor ponúka dva širokopásmové meniče, dva výškové meniče a zosilňovač, ktorý dopĺňa pasívna basová membrána. Maximálny 40W výkon možno prostredníctvom technológie True Wireless Stereo zdvojnásobiť, pretože umožňuje spárovať dva reproboxy do jedného bezdrôtového systému. Používateľ si pritom môže určiť, či bude sústava oboch reproboxov hrať v režime stereo či jeden z reproboxov pravý a druhý ľavý kanál.

Variabilitu pripojenia k zdroju hudby umožňuje bezdrôtová technológia Bluetooth 4.2 s dosahom 10 metrov, doplnená o audio vstup, USB port a slot pre pamäťovú microSD kartu. Súčasťou zariadenia je aj FM rádio či zabudovaný mikrofón (použiteľný ako hands-free). Dobíjateľná Li-Ion 4000 mAh batéria vydrží podľa slov výrobcu 14 hodín, pričom o aktuálnom stave zostávajúcej energie používateľa informuje LED indikátor. Energy Sistem ponúka na reproduktor trojročnú záruku, odporúčaná cena 111 eur.