Domov Novinky Výborné zadávanie textu s aplikáciou Hacker’s Keyboard

Výborné zadávanie textu s aplikáciou Hacker’s Keyboard

Zdielať

Aplikácia menom „Hacker’s Keyboard“ je na pohľad možno klávesnica, ako každá druhá, ale keď sa s ňou na Android zariadení pohráte, zistíte že jej funkcionalita je vysokej kvalite a najmä je autentická s klasickou klávesnicou od stolového počítača.

Hecker´s_Keyboard_01

Klávesnica sa skôr hodí na tablet, ako smartfón, pretože na väčšom displeji veľkosť tlačidiel presne vyhovuje priemernej veľkosti prstokladu. Môže sa pochváliť rozložením QWERTY, čo ocenia používatelia klasického Anglického rozloženia kláves. Samozrejme, štandardnou funkciou je doinštalovateľná slovenská abeceda, čo je priam neoceniteľné.

Hecker´s_Keyboard_02

Nižšie umiestnenou klávesou Fn zobrazíte Numerické zoradenie čísiel, taktiež autentické s PC. Taktiež tu nájdeme všetky dôležité tlačidlá, ako napríklad F10, Home, End, Del, Insert a Tab. A čerešničkou na tejto osem poschodovej torte sú určite šípky, ktorými je možné nielen prechádzať pomedzi slová či písmená, ale aj medzi jednotlivými tlačidlami na displeji, čo dá využiť ako rýchlejšie ovládanie funkcií, ale najmä v aplikáciách kde by bola klávesnica s kurzormi potrebná, ale chýba – vzdialené plochy, správy s drobným písmom.

Zdroj: GooglePlay