Domov Novinky Trust predstavuje produkty pre smart domácnosť

Trust predstavuje produkty pre smart domácnosť

Zdielať

Spoločnosť Trust dopĺňa portfólio produktov pre smart domácnosť o bezdrôtové objímky, bezdrôtové adaptéry do zásuvky a ich spínače. Obohatenie sa dočkal tiež Trust Security System, ktorý získal voliteľnou Wi-Fi IP kameru s nočným videním, možnosťou zobrazenia cez smart zariadenia so vstavaným reproduktorom.

Sady produktov umožnujú z bežnej domácnosti vytvoriť moderné prostredie s bezdrôtovým ovládaním spotrebičov alebo svetiel bez nutnosti násilného zásahu do interiéru. Nové používateľsky prívetivé produkty nadväzujú na doterajší sortiment svojim jednoduchým párovaním a následným intuitívnym ovládaním. Wireless Switching Set obsahuje bezdrôtový vypínač AWST-8800 podobného dizajnu na aký sú používatelia zvyknutí vo svojom byte či dome a klasickú objímku AFR-060, ktorá sa naskrutkuje do už existujúcej.

Vypínač je možné namontovať pomocou dodávaných skrutiek či nalepiť na samolepku. Pokročilejším variantom je sada s ovládačom AYCT-102, ktorým je možné ovládať až 16 spárovaných prijímačov a rozsvecovať tak svetlá, či aktivovať a deaktivovať ďalšie zariadenia v portfóliu Trust Smart Home. K dispozícii je ďalej Wireless Switching Set APA3-1500R obsahujúci tri bezdrôtové adaptéry do zásuvky a ovládač. Slúži napríklad ako spínače pre pripojené lampy a ďalšie zariadenia do výkonu 1500 W. Zásuvkový adaptér je osadený detskou ochranou.

Všetky uvedené vysielača fungujú na vzdialenosť až 30 metrov a sú kompatibilné s ďalšími prijímačmi. Produkty v sadách sú pritom k dispozícii aj samostatne. Medzi ďalšie novinky sa radí špeciálnou LED žiarovka Wireless Dimmable LED Bulb ALED-2709 s integrovaným bezdrôtovým modulom pre komunikáciu so všetkými vypínačmi a ovládačmi Trust alebo cez aplikáciu v telefóne či tablete. 60W žiarovka poskytne svietivosť 806 lúmenov, teplé biele LED svetlo a životnosť 20 000 hodín. Umožnuje ako klasické vypnutie/zapnutie, tak široký rozsah plynulého stmievania od 10 do 100%.

Doplnkom v bezpečnostnom systéme Trust je Wi-Fi IP kamera s nočným videním. Ponúka HD rozlíšenie 1280×720 pixelov a širokouhlú šošovku pre optimálnu veľkosť snímanej oblasti. Vďaka Wi-Fi pripojení umožňuje sledovať snímaný obraz odkiaľkoľvek na svete cez internet, alebo cez aplikáciu Trust Smart Home dostupnú zadarmo v Google Play a Apple Store. Kamera upozorní na zistený pohyb prostredníctvom notifikácie v smartfóne či tablete. Záznam je možné nahrávať na Micro SD kartu v prístroji.