Domov Novinky Tip: Predstavujeme Vernee X s kapacitou 6200 mAh

Tip: Predstavujeme Vernee X s kapacitou 6200 mAh

Zdielať

Veľa používateľov vyhľadáva telefóny s dlhodou výdržou batérie. Zatiaľ čo doteraz sme mali skúsenosť s telefónmi od Huawei, ktoré majú kapacitu 4000 mAh, Vernee X má však väčšiu kapacitu batérie – 6200 mAh. Akú výdrž sme s nim dosiahli?

Smartfón sme používali ako svoje hlavné zariadenie, čo zodpovedá zapnutému 4G/3G a Wi-Fi sieti, synchronizáciu viacero emailových účtov, surfovanie po internete a Facebooku, posielanie asi desiatky SMS správ a pol hodiny hovorov denne, chat cez Messenger a Skype, ale tiež počúvanie hudby cez Tidal HiFi. Podľa nášho testu sme dokázali na jedno nabitie existovať tri pracovné dni, pričom prekvapí aj dĺžka SOT.

Skratka SOT (screen on time) znamená ako dlho bol displej rozsvietený. Displej je teda rozsvietený napríklad pri surfovaní cez internet, alebo pri písaním SMS správy. Počas nášho testu sme na telefóne Vernee X používali maximálny jas a dosiahli SOT na úrovni 7 hodín a 15 minút čo je naozaj fantastické číslo (pre porovnanie, na Samsung Galaxy Note 8 sme dosiahli 3 hodiny a 5 minút SOT, pri Apple iPhone X 4 hodiny a 12 minút).

Pre používateľov, ktorí hľadajú smartfón s vysokou výdržou teda odporúčame zohľadniť pri výbere smartfónu aj Vernee X, nakoľko nás veľmi milo prekvapil s výdržou batérie. A to, podotýkame, že sme mali plne aktívne dve SIM karty.