Domov Novinky Štvorkári si môžu automaticky obnovovať svoj dátový balík

Štvorkári si môžu automaticky obnovovať svoj dátový balík

Zdielať

Koniec sledovaniu, kedy sa minie dátový balík. Štvrtý mobilný operátor prichádza s novinkou, ktorá uľahčí život dátujúcim zákazníkom 4ky. Aktívne dáta pritom využíva viac než 25% zákazníckej bázy. Odteraz si môžu Štvorkári aktivovať dátový balík GIGA s automatickou obnovou.

4ka Logo

Okrem základného dátového balíka GIGA sa mení aj názov druhého dátoveho balíka zo 4G GIGA PLUS na GIGA PLUS. Ostatné atribúty týchto produktov ostávajú nezmenené. Oba balíky obsahujú 1GB dát, základný rozdiel medzi nimi je, že dátový balík GIGA je určený výhradne pre dátovanie vo vlastnej mobilnej sieti 4ka, balík GIGA PLUS je určený pre dátovanie aj v sieti obchodného partnera v národnom roamingu.

GIGA s automatickou obnovou

Automatická obnova dátového balíka sa zatiaľ vzťahuje pre dátový balík GIGA. Aktiváciou zákazníci získavajú 1GB dát vo vlastnej mobilnej sieti 4ka s platnosťou 30 dní, ktorý sa automaticky buď po vyčerpaní objemu 1GB dát alebo po 30 dňoch sám obnoví. Pri aktivácií dátového balíčka GIGA sa teda ihneď nastaví aj jeho automatická obnova. Po úspešnej aktivácii príde zákazníkovi SMS notifikácia.

Aktivácie dátových balíkov je možné vykonať SMS príkazmi zaslanými na číslo 950.

SMS príkaz vykonaná akcia
GIGA Aktivácia dátového balíka GIGA s automatickou obnovou
GIGA 1 jednorazová aktivácia dátového balíka GIGA
GIGA STAV požiadavka na zistenie stavu automatickej obnovy dátového balíka GIGA
GIGA PLUS 1 aktivácia dátového balíka GIGA PLUS (jednorazová)
GIGA STOP zrušenie automatickej obnovy dátového balíka GIGA

V platnosti naďalej ostáva aj akcia pre všetkých zákazníkov 4ky, ktorí si do konca júna zakúpia predplatenú SIM kartu Moja 4ka alebo prenesú telefónne číslo od iného operátora cez e-shop Operátora. Tí dostanú na privítanie 4 GB dát vo vlastnej sieti 4ky úplne zadarmo.

Zdroj: 4ka