Domov Novinky Orange prináša neobmedzené prichádzajúce hovory v EÚ

Orange prináša neobmedzené prichádzajúce hovory v EÚ

Zdielať

Zákazníci Orangeu môžu zabudnúť na hranice. Operátor prináša pre zákazníkov neobmedzený príjem volaní a odchádzajúce volania a správy za ceny ako doma v celej EÚ, v Nórsku, Švajčiarsku, Lichtenštajnsku a na Islande.

Orange Logo

Bonusom k výhodným roamingovým volaniam je pre zákazníkov aj cestovné poistenie vrátane poistenia celej rodiny. S roamingovým balíkom „V Čechách ako doma“ môžu prijímať hovory v ČR bezplatne, minúta odchádzajúceho hovoru v rámci EÚ, v Nórsku, Švajčiarsku, Lichtenštajnsku a na Islande ich bude stáť 10 centov, podobne ako je základná cena odchádzajúcich volaní v rámci Slovenska.

Za odchádzajúcu SMS zákazníci zaplatia 6 centov. Rovnako, 6 centov zaplatia aj za 1 MB. Zákazníci si službu môžu aktivovať jednoducho zaslaním SMS v tvare ANO na číslo 621, prípadne zavolaním na Zákaznícku linku 905 alebo na predajnom mieste. Mesačný poplatok je 1,90 eur.

S roamingovým balíkom „V Európe ako doma“ za mesačný poplatok 2,90 eur získajú zákazníci neobmedzené prichádzajúce volania vo všetkých spomínaných krajinách. Minúta odchádzajúceho hovoru do uvedených krajín ich bude stáť 10 centov, za SMS a MB zaplatia 6 centov. Zákazníci si službu môžu aktivovať jednoducho zaslaním SMS v tvare ANO na číslo 6210, prípadne zavolaním na Zákaznícku linku 905 alebo na predajnom mieste.

Zdroj: TS