Domov Novinky Notebooky od Realme by mohli byť predstavené už čoskoro

Notebooky od Realme by mohli byť predstavené už čoskoro

Zdielať

Značka Realme sa vlani stala najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou v segmente smartfónov a niet sa čomu diviť, pretože na trh uviedli pomerne veľké množstvo modelov, ktoré sa výborne predávajú.

Platí to na všetkých trhoch, kde si značka získala dobrú pozíciu. Nespolieha ale len na produkciu telefónov a rozširuje ďalej svoje portfólio o rôzne nositeľnosti a televízie. Dokonca už predstavila aj svoju prvú elektronickú zubnú kefku. A aby toho nebolo málo, v prípravách sú už údajne aj notebooky Realme. To, že sa mnohí výrobcovia telefónov okrem nich zamerali aj na laptopy nie je nič nezvyčajné. Ide napríklad spoločnosti Huawei, Honor, Xiaomi a Redmi, ktoré už svoje notebooky majú. Ak by sa na trhu objavili aj notebooky Realme, bola by to určite zaujímavá konkurencia, keďže je známe, že značka sa snaží držať svojej stratégie dobrého pomeru cena/výkon.

To, že sa Realme chystá aj na notebooky hlási známy leaker Mukul Sharma na svojom twitterovom účte, kde tvrdí, že ide o exkluzívnu informáciu a že ak pôjde všetko podľa plánu, prvé notebooky Realme by mohli byť predstavené už v priebehu júna 2021. Očakáva sa, že tieto laptopy budú hlavnými konkurentmi notebookov Xiaomi a Redmi. Budú cenovo dostupné a je pravdepodobné, že prvými trhmi, kde sa budú predávať bude India a Čína. Či sa dostanú aj na iné trhy je teraz ťažko odhadovať a rovnako tak je ťažké dnes špekulovať o ich parametroch. Podrobnejšie informácie ale očakávame už čoskoro.

Zdroj