Domov Novinky Na Slovensko prichádzajú elektrické kolobežky Perut

Na Slovensko prichádzajú elektrické kolobežky Perut

Zdielať

Spoločnosť Perut odteraz ponúka na Slovensku elektrické kolobežky českej produkcie značky Perut. Byť ekologický a elektrický je dnes in, avšak dnešný náročný zákazník očakáva omnoho viac. Preto prichádzajú elektrické kolobežky s vlastnosťami, vďaka ktorým predčí táto e-kolobežka svoju konkurenciu hneď v niekoľkých bodoch.

Perut.sk_1

E-kolobežky dosahujú rýchlosť až 40 km/h, ponúkajú dojazd na jedno nabitie až 100 km (v závislosti od kapacity batérie konkrétneho modelu) a to pri dobe nabíjania iba 2,5 – 5 hodín. Samotná kolobežka je bez prevodov a reťaze, takže je výrazne tichá. Motor je umiestnený priamo v zadnom kolese. S veľkosťou kolies do 20“ pohodlne zvládajú elektrické kolobežky aj náročnejší terén a všetky ostatné nerovnosti.

Perut.sk_2

E-kolobežky ušetria množstvo času a financií pri pravidelnom presune do práce a dá sa s ňou prepravovať aj v oblastiach, kde nie je možné vojsť automobilom. Kolobežky môžu jazdiť na chodníku (s obmedzovačom do 25 km/h) a na elektrické kolobežky samozrejme nie je potrebný vodičský preukaz.

Výlety na ľahkých lesných cestách, presuny vo väčších priestoroch (dostihy, sklady, fabriky, festivaly, spoločenské podujatia a pod), spoločník do auta na spoznávanie miest počas dovolenky – na čokoľvek z tohto a množstvo ďalšieho je e-kolobežka ako stvorená.

Perut.sk_3

A nie je to len o zábave z jazdy, je to najmä o ekonomickom a ekologickom prístupe. Navyše, elektrické kolobežky umožňujú aj ľuďom, ktorý nevládzu dlhšie chodiť či bicyklovať, aby sa hravo prepravili tam, kam potrebujú.

Elektronická kolobežka je, napriek množstvu technológii v nej ukrytej, ľahká – hmotnosť má asi 25 kilogramov a dá sa prepravovať v aute alebo na nosiči podobne ako bicykel. Samozrejmosťou je elektrický zvonček, kotúčové brzdy, kľúčik na štartovanie či nabíjanie z klasickej 220V zásuvky s automatickou detekciou plného nabitia.

Perut.sk_4

Elektrické kolobežky ponúkajú aj mnoho funkcií navyše, ktoré by ste pri bežnej kolobežke nečakali – tempomat, ktorý oceníte najmä pre dlhších jazdách na rovinkách, odpruženú  a uzamykateľnú prednú vidlicu, možnosť pripevniť košík či pohodlný posed a v neposlednom rade aj možnosť naprogramovať motor na pomalé rozbiehanie a obmedzenie maximálnej rýchlosti, čo je vhodné najmä, ako si elektrickú kolobežku budú užívať vaše ratolesti.

Perut.sk_5

Na stránke je možné dohodnúť si testovaciu jazdu a vyskúšať si priamo pocit voľnosti a zábavy z jazdy. Perut.sk je výhradným distribútorom e-kolobežiek Perut na Slovensku. Ceny začínajú od 840 eur s DPH)v závislosti od výbavy.

Zdroj: TS