Domov Novinky Microsoft vydáva kancelársky balík Office 2016

Microsoft vydáva kancelársky balík Office 2016

Zdielať

Spoločnosť Microsoft v utorok celosvetovo vydáva nový Office 2016. Aplikácie v tomto balíku sú najnovším prírastkom do predplatnej cloudovej služby Office 365, ktorá ľudom pomáha robiť ich prácu čo najlepšie a spoločne. Spoločnosť zároveň ohlásila nové a vylepšené služby Office 365 vytvorené pre tímovú produktivitu.

Microsoft Office 2016 Logo

Office 2016 prináša nové verzie desktopových verzií Officu pre Windows, vrátane nástrojov Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Project, Visio a Access. Predplatením Office 365 získajú zákazníci prístup ku vždy aktuálnym a plne fungujúcimi aplikáciám naprieč ich zariadeniami v kombinácii s priebežne sa vyvíjajúcim setom spotrebiteľských a komerčných služieb ako napríklad online úložisko OneDrive, Skype pre biznis a bezpečnostných funkcií v podnikovej sfére.

Microsoft Office 2016 01

Nový Office a Windows 10 tvoria spoločne najlepšie možné kompletné riešenie na prácu. Aplikácie Office 2016, vrátane novej aplikácie Sway na vytváranie interaktívnych a zdieľateľných príbehov, ktoré vyzerajú skvelo na každej obrazovke, bežia na doteraz najlepšom Windowse úplne plynule. Windows Hello prihlási používateľa do Windowsu aj Office 365 v jednom jednoduchom kroku. Mobilné aplikácie Office pre Windows 10, vrátane funkcie Continuum, ktorá umožňuje používať váš mobil ako počítač, zasa uľahčujú produktivitu na cestách.

Microsoft Office 2016 02

Asistentka Cortana sa dokáže spojiť s Office 365 a pomôcť s úlohami, ako sú napríklad prípravy na stretnutie. Aplikácie Office 2016 sú dostupné v 40 jazykoch (vrátane slovenčiny) a vyžadujú operačný systém Windows 7 alebo novší. Predplatitelia Office 365 si môžu nový Office 2016 stiahnuť už oddnes ako súčasť ich predplatného. Automatické aktualizácie pre predplatiteľov a malé firmy sa začnú distribuovať v priebehu ďalšieho mesiaca, ku komerčným zákazníkom začiatkom budúceho roka. Balík Office 2016 je tiež oddnes dostupný aj v maloobchodnom predaji pre PC aj Mac.

Zdroj: TS