Domov Novinky Máte obľúbený e-shop? Zahlasujte zaň

Máte obľúbený e-shop? Zahlasujte zaň

Zdielať

Znova možno vyberať e-shopy, v ktorých nakupujete radi a ktoré sa správajú korektne a príjemne. Všetky tieto vlastnosti by mal spĺňať e-shop, ktorý postúpi do finále súťaže ShopRoku. Času na hlasovanie je ešte dosť, svoj názor možno vyjadriť až do konca februára.

Platba internet

E-shopy sa často dopúšťajú rozličných prehreškov, pomalej či agresívnej komunikácie. Sami tak prichádzajú o zákazníkov, pretože tí chyby netolerujú. Na druhej strane niektoré e-shopy majú svojich skalných zákazníkov, ktorých si svojím prístupom získali. Práve takéto e-shopy, s ktorými sú ich zákazníci spokojní, môžu postúpiť do finále súťaže ShopRoku, ktorú organizuje nákupný radca Heureka.

Tento ročník súťaže o najkvalitnejší, najpopulárnejší a najinovatívnejšie ShopRoku 2015 je už siedmym v poradí. Tento ročník je však prvý po zmene načasovania, hlasovanie prebieha na prelome roku a vyhlásenie výsledkov prebehne až po uplynutí celého kalendárneho obdobia a to v marci 2016. Vyhlásenie víťazov bude 17. marca 2016 v Bratislave. Úplné podmienky súťaže sú dostupné na stránkach akcie shoproku.sk.

Zdroj: TS