Domov Novinky Intel predstavuje 5. generáciu procesorov Intel Core

Intel predstavuje 5. generáciu procesorov Intel Core

Zdielať

Intel oznámil dostupnosť 5. generácie rodiny procesorov Intel Core vPro. Čoraz mobilnejšej a dynamickejšej sile prináša najnovšia verzia procesorov bezdrôtové vymoženosti, zabudované zabezpečenie, väčšiu rýchlosť a vylepšenú ovládateľnosť, ktoré umožnia zamestnancom a spoločnostiam zlepšiť produktivitu a posilniť konkurencieschopnosť.

Intel-Tri-Band-Wireless-AC-17265

Piata generácia procesorov sa zamerala na tri konkrétne oblasti: inováciu dizajnu PC, bezdrôtový displej a bezdrôtové dokovanie. Firmy si budú môcť vybrať z dizajnových riešení spomedzi počítačov 2v1, ultrabookov a mini PC, pričom výdrž batérie bude dvojnásobná a viac než dvojnásobný bude aj výkon týchto zariadení.

  • Intel Pro Wireless Display (Intel Pro WiDi) urobí z prezentačnej a konferenčnej miestnosti zónu bez káblov
  • Intel Wireless Docking umožní používateľom byť pripojeným a pripraveným k práci v momente, keď sa priblížia k svojmu stolu

Intel-Wireless-Gigabit-Sink-W13100

V spojení s Intel SSD Pro 2500 Series môžu IT oddelenia zahrnúť zabudované možnosti šifrovania dát a tešiť sa z ochrany bez toho, aby si to nejako zvlášť všimli. Intel Identity Protection pomáha zjednodušiť autentifikáciu a dosiahnuť to, že správni ľudia majú prístup ku správnym informáciám v správny čas.

Zdroj: TS