Domov Novinky FCC odhalila detailné fotografie Huawei P10

FCC odhalila detailné fotografie Huawei P10

Zdielať

Huawei P10 sa má oficiálne odhaliť až na MWC v Barcelone, avšak ešte pred premiérou stihla jeho podobu odhaliť federálna komunikačna komisia (FCC). Podľa fotografií je na prvý pohľad poznať vysoká podobnosť s modelom P9.

Odohralo sa tu však menšie sťahovanie a to konkrétne u čítačky odtlačkov prstov, ktorá sa presunula na prednú stranu. Zadná strana je samozrejme kovová a celistvý vzhľad narúšajú iba plastové prúžky, pod ktorými sa krčia rôzne antény. Opäť tu nájdeme horizontálne umiestnený duálny fotoaparát, ktorý bol opäť vyvíjaný spoločne so spoločnosťou Leica. Tlačidlá ovládania hlasitosti a zapínanie / vypínanie sú stále na pravej strane a ľavá stále hosťuje slot pre šuflíček na SIM a pamäťovej karty.

Nechýba tiež fotografia vnútorností telefónu a to vrátane detailných snímok jednotlivých komponentov. Z nich je okamžite možné spoznať, že slot pre SIM je opäť kombinovaný a tak môžete použiť len jednu SIM kartu v prípade, kedy chcete využívať rozšírenú pamäť v podobe pamäťovej karty. Čipsetom, ktorý bude poháňať túto nadchádzajúce vlajkovú loď, bude HiSilicon Kirin 960.

Chválime Huawei za prítomnosť 3,5 mm jack konektora pre audio výstup vedľa USB-C konektora pre nabíjanie a spojenie s počítačom. Na spodnej strane sa tiež nachádza reproduktor a mikrofón. Na finálne predstavenie si však musíme počkať na 27. februára do Barcelony. Špekuluje sa tiež o niekoľkých variantoch, ktoré sa budú odlišovať veľkosťou internej a operačnej pamäte.

Zdroj: GSMarena